Ana sayfa Mobil Zello Bas Konuş Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle

Zello Bas Konuş Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle

1429
1
Güncelleme:

Zello

Günümüzde özellikle sesli sohbet uygulamalarının ne kadar yaygınlaştığını düşündüğümüz zaman kullanabileceğimiz birçok alternatif program bulunmakta. Zello da sesli sohbet edebileceğimiz uygulamalar arasında yer alan başarılı bir masaüstü ve mobil yazılım. Çapraz platform desteği sayesinde bilgisayarınız üzerinden programı mobil cihazları üzerinde kullanan arkadaşlarınızla bile sesli sohbet edebileceğiniz uygulamanın diğer programlardan tek farkı bas konuş mantığıyla çalışıyor olması.

Farklı bir şekilde ifade etmeye çalışacak olursak Zello için bir nevi walkie-talkie uygulaması da diyebiliriz. Programı aynen bir telsizmiş gibi kullanarak arkadaşlarınızla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Programı kullanabilmek için öncelikle kendinize bir Zello hesabı oluşturmanız ve ardından giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında Zello kullanan arkadaşlarınızı listenize ekleyerek onlarla sohbet etmeye başlayabileceğiniz gibi isterseniz başka kullanıcılar tarafından açılan kanallara giriş yaparak onlarla sohbet edebilirsiniz.

İsterseniz kendi kanallarınızı açabilir ve listenizde yer alan kullanıcıları kanalınıza davet ederek kendi aranızda grup sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz kanalları şifreleme şansına da sahip olduğunu Zello gerçekten çok başarılı bir yazılım.

Arkadaşlarınızla tüm platformlar üzerinde bas konuş mantığına dayanarak çalışan bir program aracılığıyla sohbet etmek istiyorsanız, Zello‘yu mutlaka denemelisiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Zello Inc

1 YORUM

  1. Merhaba rica ediyorum bana yardimci olun.Zello proqraminin java formatda olanini nasil yukleyim yeni samsung gt-c6712 telefonu ucun

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here