Ana sayfa Masaüstü XP,Vista Windows 7 yi Windows 8’e Çevirme/Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir

XP,Vista Windows 7 yi Windows 8’e Çevirme/Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir

2345
0
Güncelleme:

Windows 8 Transformation Pack screenshot 1 - Windows 8 Transformation Pack allows you to select the font and UI you want to use.

Windows Transformation Pack  programıyla Windows’un herhangi bir versiyonunu Windows 8’e sanal olarak çevirmek mümkün. Yani Windows 8’in muhteşem temasını ve görünümünü eski sürüm Windows’lara getirebilirsiniz. Böylece Windows Xp, Windows Vista, Windows 7 gibi işletim sistemleri tıpkı Windows 8 gibi görünecek. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, fonksiyonların veya ayarların Windows 8’e dönüşmemesi, sadece görüntünün yani başlat menüsü, masaüstü veya klasör gibi şeylerin tasarımının Windows 8 gibi görünecek olmasıdır.

Programı kurarken nelerin değişmesini istediğinizi tek tek seçiyorsunuz. Bence bu çok iyi bir özellik.  Windows Transformation Pack programı neredeyse her şeyin temasını değiştirebilir. Bunlar arasında ikonlar, başlat menüsü, Windows temaları (klasör ve program pencereleri dahil) veya duvar kağıtlarını sayabiliriz. Ayrıca bu program, Windows 8 Metro arayüzü için hazır uygulamalar ve yepyeni bir giriş ekranı görüntüsü de getiriyor.

Vista-Transformation-Pack_2[1]

Vista-Transformation-Pack_6[1]

Windows XP / XP 64 bit / Vista / Vista 64 bit / 7 / 7 64 bit / 2003

Boyut: 83 MB

Lişans: Ücretsiz

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here