Ana sayfa Resim ve Grafik XnView Ücretsiz Türkçe Komple Resim Programı Fotoğrafları Açmak Görmek Düzenlemek Formatını Değiştirmek...

XnView Ücretsiz Türkçe Komple Resim Programı Fotoğrafları Açmak Görmek Düzenlemek Formatını Değiştirmek Dönüştürmek İçin

985
0
Güncelleme:

XnView Önizleme

XnView format dönüştürme ve düzenleme seçenekleri sunan hızlı bir imaj tarayıcısıdır. XnView, 400’den fazla resim formatını açabilir, görüntüleyebilir, temel düzenleme seçenekleri ile bir editör görevi görür ve desteklediği formatlar arasında dönüştürme işlemi yapabilmenize olanak sağlar.

Programın desteklediği formatlar arasında GIF, BMP, JPG, JPEG, PNG, TARGA, TIFF RAW, MPEG, AVI, QuickTime gibi birçok popüler format bulunmaktadır. Desteklenen formattaki resim, fotoğraf, grafik ve diğer imaj dosyaları üzerinde kırmızı gözleri düzeltme, kesme, biçme, yeniden boyutlandırma gibi birçok temel işlemi pratik bir şekilde bu ücretsiz program aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sade bir arayüz üzerinde kolay bir bir kullanıma sahip olan bu program ile resimlerinizi açabilir, düzenleyebilir, boyutlarını değiştirebilir, yönlerini değiştirebilir hatta formatlarını bile değiştirebilirsiniz. Sekmeli kullanım özelliği sayesinde birden fazla dosya ile uğraşırken daha hızlı işlemler gerçekleştirebilir ve böylece zamandan kazanabilirsiniz.

Ayrıca programın Türkçe dil desteğine sahip olması da yine bu alternatif aracın başka bir artısı diyebiliriz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:italyancaAlmancaispanyolcaİngilizceTürkçe
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:XnView

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here