Ana sayfa Masaüstü Wise Auto Shutdown Türkçe İndir 2019 Otomatik Bilgisayar Kapatma Programı Zaman Ayarlı

Wise Auto Shutdown Türkçe İndir 2019 Otomatik Bilgisayar Kapatma Programı Zaman Ayarlı

482
0
Güncelleme:

Wise Auto Shutdown ufak bir araç olup bilgisayarınızda otomatik görevler gerçekleştirmenize izin verir. Mesela bilgisayarı zaman ayarlı olarak otomatik bir şekilde kendiliğinden kapatmak, yeniden başlatmak, uyku moduna sokmak veya kullanıcı hesabını kapatmak bu görevlerden bazılarıdır. Bu görevleri zaman ayarlı planlayıcı sayesinde yapabilir ve tarihi saat, gün yada ay olarak seçebilirsiniz.

Wise Auto Shutdown son sürüm ekran görüntüsü

Wise Auto Shutdown  kurulumun ardından sistem tepsisine yerleşir ve bir sonraki göreve ne kadar süre kalığını gösterir. Hatta bu görevin vakti gelmeden 5 dakika önce size uyarı bile verebilir. Wise Auto Shutdown, Windows bilgisayarlar için en iyi otomatik görev planlayıcılardan biridir.

Wise Auto Shutdown programının oldukça şık bir yönetim paneli vardır. Buradan programın her özelliğini görebilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz görevi buradan kolayca seçebilir (kapatma, reset atma, uyku modu, vs.) ve gerçekleşeceği tarihi belirleyebilirsiniz. Programın 3 zamanlama seçeneği vardır: tek bir olay tetikleyici için sabit bir zaman, kronometre zamanlayıcı (saat ve dakika) ve son olarak da tekrar edeng ünlük olaylar. Olay zamanını ve görevi seçtikten sonra, sistem tepsisine yeni bir ikon yerleşecek. Bu ikona çift tıklayarak yine yönetim panelini açabilirsiniz.

Wise Auto Shutdown programının fonksiyonları pek ileri seviye değil  ve bazı özellikleri zaten Windows zamanlayıcı aracı tarafından yapılabiliyor. Ama gerek yeni görevleri kolayca ayarlama ve gerekse de birkaç eşsiz görevi seçebilme kabiliyeti, bu programı pek çok kullanıcı için çekici kılıyor.

Wise Auto Shutdown İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 1,81 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows XP, Vista, Win7/8/10 (32-bit ve 64-bit)
  • Arayüz Dili: Türkçe

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here