Ana sayfa Güvenlik Wireless Şifre kırıcısı indir, kablosuz ağ şifre bulma programı wireless ağların şifresini...

Wireless Şifre kırıcısı indir, kablosuz ağ şifre bulma programı wireless ağların şifresini kıran program ücretsiz indir

7918
2
Güncelleme:

Etiketler: wireless şifre kırıcı program wireless şifre kırma programı wireless şifresi bulma wireless security auditor download wifi şifre kırma wireless şifre kırma programı wpa password kırma wpa password kırma

Wireless Security Auditor indir Wireless Şifre Kırma Programı

Elcomsoft Wireless Security Auditor ile yazılım ile kablosuz ağ şifrelerini bulabileceksiniz. Wireless Şifre Kırma Programı Kablosuz ağların şifrelerini test etmek için geliştirilen bir yazılım, sadece bilgisayarınızın işlemcisini değil aynı zamanda ekran kartınızın paralel işlem yeteneğini de kullanıyor.

Wireless Şifre Kırma Programı Intel Core 2 Quad Q6600 işlemci bu yöntemle saniyede 1100 şifre deneyebilirken, Radeon HD 4870’den faydalanan bu yazılım saniyede 16.000 şifre deneyebiliyor. Eğer kullanılan ekran kartı NVIDIA Tesla S1070 gibi daha gelişmiş özelliklere sahipse saniyede 52.000 şifre denemek mümkün.

Wireless Security Auditor Şifre kurtarma (ve kırma) konusunda uzman olan Elcomsoft tarafından sunulan kablosuz ağların güvenliğini belirli bir süre test ederek sağlam olup olmadığını denetliyor. Tabii ki bir şekilde, bu yazılımla kablosuz ağların şifrelerini kırmak da mümkün.

25-3-2013 15-03-08

 

Sürüm
5.01
Boyut
11.40 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
Ingilizce
Ekleme Tarihi
24.08.2012
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here