Ana sayfa Güvenlik Wireless Security Auditor İndir

Wireless Security Auditor İndir

4997
14
Güncelleme:

small_ewsa_screenshot_4_hh[1]

Elcomsoft Wireless Security adını taşıyan bu program kablosuz ağların parolarını bulmak için deneme-yanılma yöntemini kullanarak bulmaya çalışıyor. Aslın öyle şey olur mu kardeşim diyebilirsiniz ama  şifre kırıcı program sözlükteki tüm kelimeleri teker teker deneyerek, doğru olanı tutturmaya çalışıyor. Komşunuzun veya etrafınızda kablosuz ağ kullanan amcalar,dayıların şifrelerini bu program ile kırabilecekisiniz.

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Orijinal boyut için bu çubuğa tıklayınız. (778x526px)

wirelesssecurityauditorssid1[1]

Evet arkadaşlar birçok kişinin kullanımda sıkıntı çektiği EWSA programının kullanımını anlatan bir video çektim.Şifresi bilinen paketlerle ayrıntılı olarak şifrenin nasıl kırılacağını anlattım. EWSA ile paket toplanabileceğini kabaca anlattım.Birçok kişinin bilmediği bir özelliğin üzerinde ayrıntılı olarak saldırı düzenledim. Peki nedir bu biinmeyen şey? WPA’ları kırarken wordlist olmasa da olur.Wordlistssiz saldırı düzenlenebiliyor bunu anlattım. Eğer ki şifre hakkında birazcık bilgi sahibiyseniz wordliste gerek yok.Yani çoğu kişinin şifresiplaka+isimveyaşehir+dogumyılı şeklinde. Hani diyorlar ya wordlisttin içinde şifre olmazsa olmaz… Hayır kesinlikle öyle bir şey yok. Wordlistimizde bulunmayan şifreyi de kırabiliriz. Bunun örneğini de anlattım.Birden fazla wordlist ile taratma özelliğini kullanarak hem de. Yani elimizdeki iki wordlistin tüm şifrelerini birbiriyle kullanarak kırmaya çalışıyor. Örnek vereyim şifremiz 02Kahta1905ise, birinci wordlistte 02Kahta, ikincisinde ise 1905 varsa bu şifre kırılır. Veya birinicisinde 02, ikincisinde Kahta1905olsa yine kırılır. Birinci wordlistte bulunduğunuz ilin plakasını, ikincisine ise isim+yıl ollan bi wordlist seçerseniz, birçok şifreyi kırabilirsiniz. Bunun da örneğini verdim. 14 basamaklı, içerisinde kçk harf+byk harf+rakam olan bir şifre 14 saniyede kırıldı. Şaşıranlar veya inanamayanlar hazırladığım videoyu izleyebilir.

25-3-2013 15-03-08

Alternatif indirme linki

Diğer alternatif yükleme adresi

25-3-2013 15-03-08


14 YORUMLAR

  1. Kardeş ben indirdim projeler gibi şeyler var bana detaylı anlatım yaparmısın eposta üzerinden bana mail olarak atarmısın sana zahmet teşekkürler

    • valla indirme linki çalışıyor kardeş yapabileceğim başka bir şey varsa hemen yardımcı olmaya hazırım.

  2. Admin ben indirdim kurdum açıldı yalnız proğramın dili ingilizce ve hiçbişi anlamadım lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürederim

  3. kardeşim ben bu programı yükledim ama dil olarak ingilizce kullanım konusunda sıkıntı çekiyorum rica etsem bana detaylı bilgi verebilir misin ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here