Ana sayfa Masaüstü WinSnap Türkçe Ekranın Resmini Çekme Programı, Masaüstünün Fotoğrafını Çekmek PC Ekran Görüntüsünü...

WinSnap Türkçe Ekranın Resmini Çekme Programı, Masaüstünün Fotoğrafını Çekmek PC Ekran Görüntüsünü Almak Kaydetmek İçin

1223
0
Güncelleme:

winsnap_main_xp.png (700×537)

WinSnap ekran görüntüsü alma ve resim düzenleme işlemleri yapabileceğiniz küçük ama etkili bir programdır. Kolaylıkla ekran görüntüsü almanıza yardımcı olan bu araç, otomatik çerçeve dönüşümleri, renklendirme, efekt ekleme, gölge ve ışık ayarları gibi birçok gelişmiş düzenleme seçeneğine sahiptir. En popüler resim dosya formatlarını destekleyen program içerisinde otomatik ekran görüntüsü kaydetme gibi birçok farklı ve işlevsel özellik bulunmaktadır.

Programın en önemli özelliklerinden birisi ise klavye kısayolları ile tüm programı yönetebilme imkanı suması:

PrintScreen tuşu ile tüm ekranın görüntüsünü, Alt + PrintScreen tuşu ile aktif uygulamanın ekran görüntüsünü, Ctrl + PrintScreen ile aktif pencerenin ekran görüntüsünü, Ctrl + Shift + PrintScreen tuş kombinasyonu ile de çoklu obje ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Yenilenen sürümleri ile birçok hatanın düzeltildiği ve geliştirilmenin yapıldığı program içerisinde kullanabileceğiniz diğer tüm kısayollara ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:NTWind

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here