Ana sayfa İnternet WinHTTrack Website Copier Türkçe Ücretsiz İndir Websitenin Tamamını Bilgisayara Kaydetme Programı Tüm...

WinHTTrack Website Copier Türkçe Ücretsiz İndir Websitenin Tamamını Bilgisayara Kaydetme Programı Tüm Siteyi Pcye İndirme

1097
0
Güncelleme:

Adres Satırı

HTTrack basit kullanımlı bir offline tarayıcıdır. Yani internet sitelerini veya sayfalarını bilgisayarınıza indirip bu sitelerde ve sayfalarda çevrimdışı çalışmanızı sağlar. HTTrack ile istediğiniz web sitesinin tüm klasörlerini, tüm html dosyalarını, tüm resimlerini ve diğer dosyalarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Yazılımı açtığınızda karşınıza çıkan bölümleri takip ederek, içeriğini indirmek istediğiniz internet sitesinin adresini, site içeriğinin bilgisayarınızda kaydedilmesini istediğiniz yeri belirliyorsunuz. Ayarlar menüsünü kullanarak da sitenin içerdiği dosya türlerinden hangilerini indirmek isteyip istemediğinizden tutun da, limit bilgilerine kadar pek çok ayar hakkında seçimlerde bulunabiliyorsunuz.

İndirmek istediğiniz internet sitesinin adını yazdığınız bölümde bulunan URL list başlığının hemen yan tarafında bulunan butona tıklayarak, programa internet sitelerinin adreslerini liste halinde yazacağınız TXT formatındaki bir dosyayı seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here