Ana sayfa Güvenlik Windows 8 sürücüleri ve sürücü ayarlarını yedekleme programı ücretsiz indir – Portable...

Windows 8 sürücüleri ve sürücü ayarlarını yedekleme programı ücretsiz indir – Portable Driver Magician Lite

919
0
Güncelleme:

Portable Driver Magician Lite screenshot 1 - Portable Driver Magician Lite will help you quickly and easily extract drivers from hard disk and backs them up

Portable Driver Magician Lite bilgisayarınızın tüm sürücü konfigürasyonunu yedekleyen ücretsiz bir araçtır.

Program portable olduğu için kurulum gerektirmez ve Windows kayıt defteri ayarlarını etkilemez. Ayrıca bu programı taşınabilir cihazlara (USB bellek gibi) yükleyebilir ve  direk olarak çalıştırabilirsiniz.

Programın arayüzü basit ve standarttır.  Programı kurduğunuz ve çalıştırdığınız zaman otomatik olarak bilgisayarda bulunan bütün sürücüleri listeler.

Listedeki kırmızı olanlar Windows yükleme paketinde bulunmaz, bu nedenle eğer onlara bir şey olursa, kurtarma ve geri getirme şansı yok denecek kadar azdır.

Bundan dolayı sürücüleri yedeklemeniz şiddetle tavsiye edilir.  Bunun yanı sıra her sürücünün üreticisini, tarihini, versiyonunu ve sınıfını görebilirsiniz. Ayrıca sürücüye tıklarsanız,  aygıt ID numarasını ve aygıt bilgilerini  öğrenebilirsiniz.

Yedeklemek istediğiniz sürücüleri seçtikten sonra ve yedeğin alınacağı hedef klasörü belirledikten sonra Driver Magician Lite programı kısa sürede hızlı çalışarak ve çok az sistem kaynağını tüketerek bu sürücülerin yedeğini alır. Daha sonra isterseniz bu yedeği geri yükleyebilirsiniz.

Boyut: 1.8 MB

Lisans: ücretsiz

İndir

25-3-2013 15-03-08

Alternatif


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here