Ana sayfa Masaüstü Windows 7 Start Button Changer Son Sürüm Bedava İndir Başlat Butonu...

Windows 7 Start Button Changer Son Sürüm Bedava İndir Başlat Butonu Görünümünü Resmini Değiştirme, Başlangıç Düğmesi (Tuşu) İkon Ekleme Programı Ücretsiz Yükle Download

1289
0
Güncelleme:

Windows 7 Start Button Changer

Windows 7 oldukça iyi görünümlü bir işletim sistemi olsa da hala kullanıcılar işletim sistemlerini özelleştirebilmek için birçok yola başvurmaktadırlar. Bu noktada kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen birçok yazılım bulunmaktadır.

Windows 7 Start Button Changer, Windows 7 işletim sistemi üzerinde yer alan başlat butonunun görüntüsünü değiştirmek için kullanabileceğiniz başarılı ve basit bir yazılımdır. Basit bir yazılım olmasına rağmen hala birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Program başlat menüsü ikonunu değiştirebilmeniz için explorer.exe üzerinde değişiklik yapmaktadır. Bu nedenle oluşabilecek herhangi bir terslikte işlemi geri alabilmek için explorer.exe’nin bir yedeğini almanızda fayda vardır.

Sadece tek bir tıklamayla başlat menüsü ikonunu değiştirmenize olanak sağlayan program için kullanacağınız ikonu ya kendiniz tasarlamalısınız ya da internet üzerinden indirmelisiniz. Çünkü program içerisinde halihazırda kullanabileceğiniz ikonlar yer almamaktadır.

Windows 7 Start Button Changer ile başlat menüsü ikonunu değiştirdikten sonra geri dönmek isterseniz, programın sizin için hazırlamış olduğu yedek dosyası sayesinde geri dönüş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak Windows 7 Start Button Changer, Windows 7 başlat butonunun görünümünü değiştirmek için kullanabileceğiniz en kullanışlı ve basit araçlar arasında yer almaktadır.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here