Ana sayfa Araçlar Windows 7 hızlandırma, hata düzeltme, sorunları çözme, sistem bakım ve onarım programı...

Windows 7 hızlandırma, hata düzeltme, sorunları çözme, sistem bakım ve onarım programı ücretsiz indir

1554
0
Güncelleme:

https://www.indirgezginleroyun.com/wp-content/uploads/2014/04/windows7booster.jpg

Not: Norton güvenlik programı şu sıralar  Windows 7 Booster isimli bu harika programı WS.Reputation.1 olarak yanlış algılamaktadır. Bu program tertemizdir ve VirusTotal sonuçlarını kendi gözlerinizle görmek için şu linke tıklayabilirsiniz. VirustTotal

Bilgisayar kullanmaya yeni başlayanlar veya ileri seviye kullanıcılar için Windows 7 bilgisayarın sistem ayarlarını değiştirmek ve bütün bir bilgisayarın performansını iyileştirmek için özel olarak dizayn edilmiş hafif ve portable bir programdır. Üstelik tamamen ücretsizdir.

Temizleme:

Sistem kaynaklarını boş yere harcayan tüm gereksiz dosyaları temizler ve geçmişte kullandığınız çöp dosyaları silerek boş yer açar. Mesela geçici dosyalar, son kullanılan dosyaların kayıtları, çökme raporları, küçük resimlerin önbellekteki kopyaları, web tarayıcıların geçici dosyaları gibi şeyleri temizler. RAM belleği tazeler ve tek bir tıklamayla Windows 7’yi optimize eder.

Servisler:
Windows servisi bilgisayar programı olup arka planda çalışır. Fakat aslında hiç kullanılmayan gereksiz bazı servsiler de arkaplanda çalışmaktadır. Bunları pasif yaparak bilgisayarı hızlandırabilirsiniz.

Windows 7’nin ayarlarını değiştirme ve görünümünü özelleştirme:

Windows 7’nin görünümünü değiştirmek ve kendi keyfinize göre kişiselleştirmek için tüm seçenekler eklenmiştir. Tek bir tıklamayla Windows’un ayarlarını ve temasını değiştirebilirsiniz. Tek bir tıkla başlangıçta çalışan programları çıkartıp ekleyebilir, bilgisayarın daha hızlı açılmasını sağlayabilir ve kayıt defterini temizleyebilirsiniz.

Boyut: 5.32MB

Lisans: Ücretsiz

25-3-2013 15-03-08

 Alternatif indirme linki


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here