Ana sayfa Masaüstü WindowBlinds 8 Son Sürüm Ücretsiz İndir Windows Tema Değiştirme Programı Masaüstü Bilgisayar...

WindowBlinds 8 Son Sürüm Ücretsiz İndir Windows Tema Değiştirme Programı Masaüstü Bilgisayar Görünümünü Değiştirmek Özeleştirmek Kişiselleştirmek İçin (Demo)

1328
0
Güncelleme:

WindowBlinds

Windows XPWindows Vista ve Windows 7, 8 işletim sistemlerinin görünüşünü ve havasını değiştirip, kişiselleştirmiş, farklı bir Windows görünümü oluşturmak istiyorsanız WindowsBlinds sizin programınız. Windows’un grafiksel arayüz kısımlarının nerdeyse tüm noktalarınıdeğiştirmenize imkan veren bir araç olan bu program ile kendi başlık çubuklarınızı, basma tuşlarınızı, başlangıç çubuğunuzu, radyo tuşlarınızı ve benzer daha birçok şeyi değiştirebilecek ve kendi kişisel temanızıoluşturabileceksiniz.

İsterseniz WindowsBlinds kullanarak işletim sisteminizi beğendiğiniz MacLinux gibi başka işletim sistemlerinede benzetebilirsiniz veya kendi benzersiz görünüşünüzü yaratabilirsiniz. Aynı zamanda bu programda bulunan SkinStudio ile kendi kabuklarınızı oluşturabilirsiniz.

Program görsel olarak hiçbir fazla bellek kullanımına da yol açmıyor. Bilgisayarınızdaki sadeliği bile kendinizin ayarlamasına olanak tanıyor. Hatta yeni model ekran kartlarıyla daha uyumlu çalışarak Windowsun varsayılan arayüzüne göre daha hızlı çalışabiliyor.

Sürüm 8 ile Windows 8 için tam olarak tema değitirme desteği programa eklenirken, “blurred glass” desteğiWindows XP ve Windows Vista içinde eklenmiş ve geliştirilmiş bulunuyor. Gelişmiş animasyon desteği, kullanıcı tarafından yaratılmış alt stiller, kullanıcı tanımlamalı skin renk değişimi gibi özelliklerinde getirildiği bu son sürümde program yenilenmiş ve kullanımı kolaylaştırılmış bir şekilde sizler için ayarlanmış bulunuyor.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Stardock

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here