Ana sayfa İnternet Wi-Host Wifi Paylaşma Programı Kablosuz İnterneti Paylaşıma Açma Programı

Wi-Host Wifi Paylaşma Programı Kablosuz İnterneti Paylaşıma Açma Programı

2526
0
Güncelleme:

Program Arayüzü

Wi-Host programı bilgisayarınızı bir kablosuz ağ aracı haline getirmenizi sağlayan ve bilgisayarınızdaki interneti kablosuz olarak paylaşmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama. Özellikle mobil cihazlarından internete girişte sıkıntı yaşayanların ve veri bağlantısını kullanmak istemeyenlerin cihazlarına kablosuz ağı eriştirmek için faydalanabilecekleri program işini en iyi şekilde gerçekleştiriyor.

Aynı zamanda birden fazla bilgisayar arasında da kablosuz olarak interneti paylaşabilmeniz bu konuda sorun yaşayanların imdadına yetişecektir. Programı kullanırken arayüzünün oldukça temiz olmasından dolayı bir sıkıntı yaşayacağınıza inanmıyorum. Zira direkt olarak yaratmak istediğiniz ağın adını ve şifresini belirledikten sonra güvenlik tipini de seçiyor ve direkt olarak kendi kablosuz ağınızı yaratmış oluyorsunuz.

Ad hoc bağlantı sunması sayesinde programla sadece internet bağlantısını değil aynı zamanda yerel ağdaki yazıcılarıda paylaşma şansınız doğuyor. Böylece ofis işlerinde sık sık belge bastırması gerekenlerin yazıcılara erişebilmesinin de önü açılmış oluyor.

25-3-2013 15-03-08

 

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:99 / 746
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:J.C.P Lab

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here