Ana sayfa Video ve Ses Webcam görüntülerini videoya çekme ve bilgisayara kaydetme programı ücretsiz indir

Webcam görüntülerini videoya çekme ve bilgisayara kaydetme programı ücretsiz indir

719
0
Güncelleme:

Bilgisayarda kullandığınız web kamerasıyla çekilen görüntüleri video şeklinde kaydetmek ve bilgisayarda saklamak istermisiniz? Bunun için sizlere dünyanın kullanması en kolay yazılımlarından biri olan Kamerah yazılımını tavsiye ederim. Çünkü gerçekten oldukça basit bir arayüze ve pratik bir kullanım imkanına sahip. Tek yapmanız gereken bu bedava yazılımı indirip kurmak ve çalıştırdıktan sonra açılan penceredeki kırmızı butona basmak ve videonun kaydedileceği videoya bir isim yazmak. Hepsi bu kadar basit işte!

Bu oldukça kullanışlı ve faydalı programın sayabileceğimiz diğer önemli özellikleri ve sunduğu avantajları şöyle kısaca bir özetleyelim…

Kamerah’ın size kaydedilecek video için kalite ve renk ayarı seçenekleri sunması oldukça kullanışlı bir özelliktir. Program ile video parlaklığını, kontrastını, görüntü keskinliğini, odak noktasını ayarlayarak net olmayan görüntüyü iyileştirebilir, karanlık webcam görüntülerini daha aydınlık gösterebilirsiniz. Kamerah’ın sunduğu kalite seçenekleri size kaydedeceğiniz videonun dosya boyutunu ayarlama imkanı da sunar. Kamerah ile videonun kaydedileceği çözünürlüğü, sıkıştırma metodunu ve daha birçok farklı parametreyi değiştirebilir, tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun videolar yaratabilirsiniz.

System gereksinimleri
Windows XP, Vista, 7, yada 8/8.1
Uyumlu bir web kamera – webcam
Internet bağlantısı

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:CATZWARE

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here