Ana sayfa Masaüstü Vista Start Menu 2013 Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle ...

Vista Start Menu 2013 Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

1081
0
Güncelleme:

Vista Start Menu

Vista Start Menu, başlat menüsü için alternatif olabilecek gelişmiş bir arayüz aracıdır. Windows XP, 2000, Vista ve 7  işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bu araç ile bilgisayarınızın donanımının da daha az yorulmasını sağlayabilir ve Vista işletim sistemindeki başlat menüsünün görselini masaüstünde kullanabilirsiniz. Kolay kullanımlıyapısı ile bilgisayar konusunda fazla bilgisi olmayan kişilerin bile kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanan Vista Start Menu, efektif özellikleri ile de bilinçli kullanıcılar tarafından da tercih edilen bir araçtır.

Başlat menünüzün yerine Vista Start Menu kullanmaya başlayın ve başlangıç menünüze daha güzel özellikler katın.Sistem dosyalarını değiştirmeyen yapısı ile de güvenilir olan Vista Start Menu, kullanımı kolay bir masaüstü aracıdır. Programla görev çubuğunda Windows uyarılarının bulunduğu alanı daha farkedilir bir alana taşıyabilir, açılış menünüzü en kolay şekilde düzenleyebilirsiniz.
Önemli! Aracın tek tıklama ile başlatma ve menü özelleştirme gibi gelişmiş özelliklere sahip bir de PRO versiyonu mevcuttur ancak buradan indireceğiniz versiyon tamamen ücretsizdir.
25-3-2013 15-03-08
Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:OrdinarySoft

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here