Ana sayfa İnternet Vimeo video indirici, vimeodan videoları bilgisayara indirme yükleme kaydetme programı

Vimeo video indirici, vimeodan videoları bilgisayara indirme yükleme kaydetme programı

1088
0
Güncelleme:

Kastor-Free-Vimeo-Downloader_1.png (668×429)

Vimeo sitesindeki tüm videoları direk olarak bilgisayara indirmek ister misiniz? Üstelik son derece yüksek bir indirme hızıyla ve gayet ideal seçeneklerle!

Kastor – Free Vimeo Downloader isimli program tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra sadece vimeo videolarını indirmekle kalmıyor, aynı zamanda indirdiğiniz videonun sesini videodan ayırabiliyor. Yani videodan herhangi bir müziği şarkıyı kesik çıkarabilir ve tıpkı bir mp3 gibi ses dosyası olarak bilgisayara kaydedebilirsiniz. İşte programın ayrıntılı özellikleri hakkında bilmeniz gerekenler…

freeVimeoDownloaderBox_en[1]

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Kastor – Free Vimeo Downloader sayesinde popüler video izleme servisi Vimeo üzerindeki videoları bilgisayarımıza kaydedebilmekteyiz. İnternet bağlantımız nedeniyle çoğu zaman Vimeo üzerinden yüksek kalitede video izleyemiyoruz. Bunun yanında kotalı internet bağlantıları söz konusu olduğunda aynı videoyu 2. kere seyretmek kotamızın kısa sürede aşılmasına sebep verebiliyor. Kastor – Free Vimeo Downloader kullanarak hem yüksek kalite videoları bilgisayarınıza kaydedebilir, hem de kotanızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Kastor – Free Vimeo Downloader indirdiğiniz Vimeo videolarının içerisindeki sesleri de ayıklayabilmekte. Programın videolardan ses alma özelliği sayesinde konser videolarındaki veya müzik kliplerindeki sesleri ayrı ses dosyaları olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Böylece bu videoları ses dosyaları olarak MP3 çalar gibi mobil cihazlarınıza aktarabilir, video oynatmak yerine müzik şeklinde dinleyebilir ve bataryanızı daha verimli kullanabilirsiniz.

freeVimeoDownloader2_en[1]

Kastor – Free Vimeo Downloader kullanıcılara Vimeo üzerinden toplu video indirme imkanı da veriyor. Bu iş için indirmek istediğiniz Vimeo videolarının internet adreslerini kopyalayıp program arayüzündeki ilgili alana yapıştırarak sıralamanız yeterli olmakta.

Programı indirip bizzat denedim ve sorunsuz bir şekilde çalıştığını açık yüreklilikle belirtiyorum. Yaşadığım deneyimde videonun indirme hızı gayet tatmin edici bir seviyedeydi. Ama internet hızınız zaten normalde düşükse ona bir şey diyemem. Bunun yanı sıra programın tamamen bedava olduğunun bir kez daha altını çizmek istiyorum. Herkese kullanmasını tavsiye ediyorum. Program temizdir, virüs içermez, reklam linki barındırmaz.

Boyut: 3.11 MB

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz
Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Windows
Üretici:KastorSoft

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here