Ana sayfa Video ve Ses VidMasta İndir (2019) Ücretsiz film ve müzik klibi indirme programı (video indirici)

VidMasta İndir (2019) Ücretsiz film ve müzik klibi indirme programı (video indirici)

769
0
Güncelleme:

VidMasta programıyla hem filmleri, hem videoları izleyebilir, hem müzik dinleyebilir hem de bunları bilgisayara kaydedebilirsiniz.

VidMasta Film ve Dizi İzleme Programı

Favori yabancı dizileri indirmekte sıkıntı yaşıyorsanız, bu program sizin için idealdir. Torrent indiriciler yavaş kalıyorsa, VidMasta ile en sevdiğiniz filmleri bilgisayara indirin.

Üstelik programı kullanmak çok kolay. Programın desteklediği formatlar: Bootleg, TV, DVD, 720i, 720p, 1080i ve 1080p

Programın kullanımını bir kaç cümleyle kısaca anlatmak istiyorum. Öncelikle programı açıp, program penceresinin üst tarafında yer alan  “Type” kutusuna tıklayarak bulmak istediğiniz şeye göre seçimi yapın. Eğer film izlemek ve indirmek istiyorsanız “Movie” seçin. Ardından “Title” kutusuna aradığınız videonun yada müziğin adını yazın. Örneğin matrix filmini izlemek için “matrix” yazabilirsiniz. Daha sonra bu kutunun sağında bulunan “Genre” yani tür seçeneklerinden filmin türünü seçin. Aksiyon, macera yada animasyon olabilir. Son olarak sağdaki “Search” butonuna tıklayın. Bulunan sonuçlar aşağıda listelenecektir.

VidMasta İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 56 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: İngilizce

Bu sonuçlardaki her bir filmden hangisini indirmek yada izlemek istiyorsanız onu seçin ve pencerenin alt kısmında bulunan “Download” veya “Watch” butonlarından birine tıklayın.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here