Ana sayfa Video ve Ses Videodan kare almak (yakalamak) nasıl yapılır? gerekli programı indir

Videodan kare almak (yakalamak) nasıl yapılır? gerekli programı indir

764
0
Güncelleme:

sc-batchvideoresizer.jpg (802×502)

İzlediğiniz filmlerin en çok sevdiğiniz sahnelerinin resmini çekmek ister misiniz? Önceden bu işi yapan ücretli programlar vardı ve insanlar bu programlara yüksek fiyatlarla para ödüyordu. Fakat artık hem çok kaliteli hem de tamamen bedava olan videodan kare alma programları mevcut. Bunlardan biri de Batch Video To Image Extractor’dır. Bu programın asıl işi videoların istediğiniz bir anının ekran görüntüsünü almaktır. Programın nasıl kullanıldığı ve detaylı özelliklerini yazının devamında okuyacaksınız…

Program hem tek bir videonun hem de arka arkaya listeye eklediğiniz çok sayıdaki videonun tüm karelerini resim olarak kaydedebildiği için oldukça işlevsel bir toplu işlem yeteneğinin olduğunu söyleyebilirim.

İsterseniz videonun her karesinden alınan resimleri ayrı ayrı kaydedebilir, dilerseniz de 225 adede kadar farklı kareyi tek bir resme sıkıştırabilirsiniz. Bu anlamda yeteri kadar geniş seçenekler sunduğunu söylemek mümkün.

Programın arayüzü basit ve anlaşılır şekilde hazırlandığı için kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı da sanmıyorum. Kullanırken işlem hızının da böyle yoğun bir operasyon için yeterli olduğu söyleyebilirim. Bilgisayarınız çok eski değilse herhangi bir kasılma ya da zorlanma meydana gelmeyecektir.

Eğer sık sık kısa videolar ya da filmlerden ekran görüntüleri almakla uğraşıyorsanız en iyi sonuçları elde edebileceğiniz bu tip uygulamalara kesinlikle göz atmalısınız. Batch Video To Image Extractor’u videolardan kareler yakalamak için denemeyi unutmayın.

Videolardan kareler yakalamak için bulabileceğiniz en iyi programlardan biri olan Batch Vide To Image Extractor programının dosya boyutu 7.1 MB olmakla birlikte Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca programın tümüyle ücretsiz bir lisansa sahip olduğunu zaten yukarıda belirtmiştim.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here