Ana sayfa Resimli Anlatımlar Videodan görüntü alma programı, videodan ekran görüntüsü resim alma, videodan görüntü...

Videodan görüntü alma programı, videodan ekran görüntüsü resim alma, videodan görüntü alma programı indir video görüntüsünden fotoğraf alma

2773
0
Güncelleme:

ETİKETLER:videodan görüntü alma programı,videolardan görüntü almak,videodan görüntü alma programı indir,video görüntüsünden fotoğraf alma,videodan ekran görüntüsü alma,media player classic caps alma,videodan resim alma,video dan fotoğraf alma programı

Bu iş için ücretsiz olan VLC media oynatıcısını kullanacağız.

Eğer sevdiğiniz, filmlerden, dizilerden sen sevdiğiniz sahneleri saklamak istiyorsanız bu eğitim tam size göre. Eğitimde videolardan resim olarak görüntü almak için VLC video programını kullanacağız. Eğr bilgisayarınızda VLC video programının son sürümü yüklü değilse aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

VLC Media Player Video Programı indir

 

VLC Video ile videolardan görüntü almak çok basit. Tek yapmanız gereken “Video” sekmesinden “Enstantane” seçeneğine tıklamak.

VLV Player ile videodan görüntü alma

Eğer “Görünüm” menüsünden “Gelişmiş Denetimler”i saçarsanız tek tıklama ile görüntü alabilir ve kare kare ilerleyerek tam olarak istediğiniz görüntüyü alabilirsiniz.

 

VLV Player ile videodan görüntü alma

Görüntünün alt kısmında yeni kontroller göreceksiniz. Buradan “Enstantane” tuşuna basarak anında görüntü alabilirsiniz.

 

VLV Player ile videodan görüntü alma

Kare Kare ilerleyerek istediğiniz sahneyi tam olarak yarlayabilirsiniz. Tam olarak istediğiniz sahneyi ayarlamak için videoyu uygun bir yerde duraklatın (pause) ve kare kare istediğinzi sahneye ilerleyin.

 

VLV Player ile videodan görüntü alma

Aldığınız görüntüler varsayılan olarak Windows’da Resimlerim klasörüne .png biçiminde kaydedilir. Kayıt türünü ve yerini Araçlar > Tercihler menüsünde Video sekmesinden değiştirebilirsiniz.

 

VLV Player ile videodan görüntü alma


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here