Ana sayfa Video ve Ses Videodan gif yapma programı ücretsiz indir, videoyu gife dönüştürme çevirmek için gerekli...

Videodan gif yapma programı ücretsiz indir, videoyu gife dönüştürme çevirmek için gerekli program

831
0
Güncelleme:

free-video-to-gif_1_760x366.jpg (760×366)

Artık videoları gif animasyonlara dönüştürmek için ücretli programlara para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü videolardan gif yapmak için elimizde tamamen bedava olan ve son derece iyi çalışan oldukça kaliteli bir program var. Free Video to GIF isimli programımızın en güzel yanlarından biri de tamamen deneyimsiz kullanıcılara yönelik olması yani daha önce hiç yapmamış olanların bile kolayca programı kullanabilmesidir. Çünkü arayüzü çok sade, anlaşılır ve basittir. İşte Free Video to GIF programının özellikleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler…

Free Video to GIF kullanıcılara bilgisayarlarında kayıtlı olan videolardan GIF formatında animasyonlar oluşturma imkanı veren ve ücretsizolarak kullanılabilen bir videolardan GIF yapma yazılımıdır.

GIF animasyonları farklı resimlerin birleşiminden oluşan ve bize video gibi görsel bir kaynak hakkında özet bilgiler verebilen resim dosyalarıdır. Bu türde resim dosyalarını oluşturmak için ise farklı yazılımlar kullanmak gereklidir. İşte bu tür bir yazılım olan Free Video to GIF bize kaynak olarak belirleyeceğimiz video dosyalarını kısa GIF animasyonlarına dönüştürme imkanı veriyor.

Free Video to GIF oldukça sade bir arayüze sahip. Program GIF animasyonunuzda kullanacağınız kareleri kaynak video üzerinden seçmenize imkan tanımakta. Free Video to GIF kaynak olarak MP4, WMV, AVI ve FLV gibi video formatlarını kullanabilmenize izin veriyor. Ayrıca GIF animasyonunun kalitesini ve çözünürlüğünü de berlirleyebilmektesiniz.

Free Video to GIF GIF animasyonlarını oluştururken size gerçek zamanlı bir önizleme sunuyor ve oluşturacağınız animasyonlar hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca GIF animasyonlarında kullanılacak kareleri belirlerken video üzerindeki başlangıç ve bitiş noktalarını belirlemeniz de mümkün.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

Free Video to GIF videodan gif yapma programının dosya boyutu sadece 5.6 MB olmakla birlikte yukarıda da söz ettiğim gibi lisansı tümüyle ücretsizdir. Ayrıca Free Video to GIF videoyu hareketli giflere çevirme programını Windows 8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir, kullanabilirsiniz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here