Ana sayfa İnternet uTorrent

uTorrent

1032
0
Güncelleme:

Eğer iyi bir BitTorrent indirme programı arıyorsanız, uTorrent’i mutlaka denemelisiniz. Diğer BitTorrent istemcilerinin sunduğu tüm özellikleri bünyesinde barındıran uTorrent, bunlara ek olarak  bant genişliği yönetimi ve ağır trafik şartlarını tespit edip düzeltebilecek çeşitli eşsiz protokollere sahiptir.

Artıları

Kurulumu kolay: Kurulum sihirbazı otomatik olarak Windows güvenlik duvarında gerekli izinleri ayarlar.

Kullanımı kolay: Kişiselleştirilebilir bir arayüzü sayesinde ana ekranda birçok bilgiyi ve butonu gösterebilir yada sadece temel özellikleri göstererek daha temiz tutabilirsiniz. Sekmeleri kullanarak dosyaları, bilgileri, kaynakları, reytingleri ve takipçileri, yönetebilirsiniz.

RSS beslemeleri: RSS auto-downloading özelliği beslemeleri otomatik indirerek  işlemi oldukça hızlandırır.

Eksileri

Ağır reklam: uTorrent’in reklamları kullanıcıyı fazla rahatsız etmiyor fakat gençler ve çocuklar için bazen uygun olmayan reklamları gösterebiliyor. 

Telif hakkı meselesi: Telif hakkı içeren materyalleri yüklemek veya indirmek için bu programı kullanmak yasa dışıdır. Genellikle kullanıcılar bu programı kullanarak en son çıkan müzikleri, filmleri, oyunları ve yazılımları indirir. Görünüşe göre indirmeye de devam edecek.

Sonuç

İleri seviye kullanıcılar uTorrent’in sunduğundan fazlasına ihtiyaç duyabilir, ama pek çoğumuz için fazlasıyla yeterlidir. Ücretsiz olanlar arasında en iyisidir.

uTorrent İndirmek İçin Tıklayınız

Boyut: 2.41 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here