Ana sayfa Video ve Ses Ücretsiz Video Çevirici, Bedava Video Format Çevirme Programı, Video Uzantısını Değiştirme AVI,...

Ücretsiz Video Çevirici, Bedava Video Format Çevirme Programı, Video Uzantısını Değiştirme AVI, MPG, 3GP, SWF, MOV, MP3, WMA, FLAC

1372
0
Güncelleme:

sc-sabconverter.jpg (466×218)

Totally Free Converter hızlı bir video ve ses çevirme yazılımıdır. Programın becerileri kısaca bir video dosyasının formatını başka bir video dosyasına çevirmek, videodan sesi kesip çıkarmak (ayırmak) ve bir ses dosyasının formatını dönüştürerek uzantısını diğer ses dosyalarına  değiştirmek. Neredeyse tüm popüler video ve audio (ses) dosya formatlarını destekler.

Programın arayüzü çok basit ve doğal olarak haliyle kullanımı da oldukça kolay oluyor.  Kısaca programın nasıl çalıştığını anlatmak gerekirse; programın penceresinden dönüştürmek istediğiniz videoyu seçiyorsunuz daha sonra videonun formatının dönüştürüldükten sonra nereye kaydedileceğini, hangi formata çevrileceğini ve hangi ismi vereceğinizi belirliyorsunuz. İşte hepsi bu kadar basit.

Bunun yanı sıra “optisons” (seçenekler) menüsüne giderek ses ve video ayarlarını kendinize göre değiştirebilirsiniz.  Bu ayarlar arasında bit oranı, kare gösterim hızı,  en boy oranı, kodek,  örnek frekans oranı ve kanal modu gibi seçenekler mevcut.

12-1-2014 07-51-56

Format çevirme işlemi az kaynak tüketir, iyi bir tepki süresine sahiptir, hızlı bir şekilde formatı dönüştürür ve çıktı kalitesi gayet iyidir.

Programın eksilerine yani eleştirisine gelecek olursak; en önemli dezavantajı çoklu (toplu) video dönüştürme işlemini desteklememesi. Bunun yanı sıra yardım dosyasının olmaması da ufak bir eksiklik sayılabilir. Fakat programın ücretsiz olduğunu ve hızlı çalıştığını hesaba katacak olursak yine de tercih edilmesi gereken iyi bir program diyebiliriz.

DESTEKLENEN VIDEO FORMATLARI

AVI MPG MPEG WMV MP4 M4V 3GP RMVB RM FLV SWF MKV H264 WEBM MOV VOB IFO YUV AVM ASF AVS DAT OGM TS TP NSV AMV ASV FFV MTS

DESTEKLENEN SES/AUDIO FORMATLARI
WAV MP3 WMA AAC AC3 FLAC M4A MKA MP2 OGG RA AIF AIFF AIFC AU

OS: Win8/Win7/Vista/WinXP

Boyut:

Lisans: Ücretsiz

İndir

Alternatif

Alternatif 2

 


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here