Ana sayfa Araçlar Ücretsiz ve Türkçe en iyi bilgisayar performans arttırıcı ve sistem hızlandırma programı...

Ücretsiz ve Türkçe en iyi bilgisayar performans arttırıcı ve sistem hızlandırma programı indir

1237
0
Güncelleme:

winutilities-free-edition.jpg (480×387)

İster Windows 8 kullanın ya da isterseniz eski sürüm Windowsları (Xp Vista Win7) kullanın hiç farketmeden bilgisayarınızın zamanla performansı düşecek ve ilk günküne nazaran gittikçe yavaşlayacaktır. Her zaman oynadığınız oyunları oynarken ya da hep kullandığınız programları kullanırken bilgisayarınızın donmaya kasmaya takılmaya yada oyunların yavaşlamaya başladığını hissederseniz demekki artık bilgisayarınıza bakım yapmanızın ve sisteminizin performansını arttırmanın zamanı gelmiştir.

WinUtilities Free Edition bilgisayarınızı temizleyerek ve optimize ederek performans artışı sağlamanız için içerisinde birçok araçla birlikte gelen başarılı bir yazılımdır.

Modüller, Hızlı Bakım, Görev Zamanlama ve Durum olmak üzere dört farklı ana menü altında bulunan birçok araç ile kullanıcıların bilgisayarlarının performansını arttırmaları için tasarlanmış olan program gayet şık ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Özellikle modüller kategorisi altındaki bakım araçları ve hızlı bakım kategorisi sayesinde bilgisayarınıza bakım yaparak performans artışı sağlamak tamamen sizin elinizde.

Sistem kaynaklarını gayet düşük düzeyde kullanarak yapması gereken işlemleri oldukça hızlı tamamlayan program, testlerimiz sırasında sorunsuz olarak çalışmıştır.

WinUtilities Free Edition programın ücretsiz versiyonu olduğu için bazı araçlar kullanıma kapatılmış durumdadır. Buna rağmen kullanılabilir performans arttırma ve optimizasyon araçları sizi memnun edecektir.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:TürkçeitalyancaPortekizceİngilizceAlmancaispanyolcaFransızca
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:YL Software

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here