Ana sayfa Güvenlik Ücretsiz USB Flash Disk Şifreleme Programı, Flash Bellekteki Dosyalara Şifre Koyma Bedava...

Ücretsiz USB Flash Disk Şifreleme Programı, Flash Bellekteki Dosyalara Şifre Koyma Bedava İndir

2723
1
Güncelleme:

Etiketler: usb şifreleme programı flash bellek şifreleme flash disk şifre programı usb şifre programı usb şifreleme programı gezginler flash usb şifreleme programı usb diski şifreleme

 

USB Flash Security Bilgileri

USB Flash Security yazılımı ile USB Flash disklerinizi şifreleyerek koruma altına alabileceğiniz ücretsiz bir şifreleme yazılımıdır.
Yazılımın sade ve kullanışlı tasarlanmış arayüzü sayesinde bilgisayarınıza bağladığınız USB belleği seçtikten sonra, install butonuna tıklayıp kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Yazılım ile şifreleme yapabileceğiniz gibi şifrenizi unutma ihtimaline karşı ipucu metni de ekleyebilirsiniz. Yazılımı kurarken dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var. İçeriğinde reklam barındıran bu yazılımı kurulum esnasında karşınıza gelen ekrandan dikkatli bir şekilde yüklemelisiniz. Dikkat etmediğiniz zamanda internet tarayıcınızda değişikliğe neden olabilmektedir.

USB Flash Security indir USB Bellek Şifreleme Programı

USB Flash Security, USB Flash diskinizi şifreleyen bir şifreleme ve güvenlik yazılımıdır. USB Bellek Şifreleme Programı Şifrelenmiş dosyalar sadece atayacağınız şifre ile açılabilir. Bir başkası flash diskinizi ele geçirse bile dosyalarınız şifreli olduğu için ulaşamayacaktır.

USB Flash Security, kurmadan önce flashınızın içindeki dosyaları mutlaka yedekleyin. Çünkü program biçimlendirme yaparak kurulum yapıyor.

USB Flash Security, USB Belleği seçerek, install butonuna tıklayarak kurulumu yapmaktır.

Program reklam destekli bir program olduğu için kurulum sırasında ilgili adımlara dikkat edilmelidir. Dikkat edilmediği taktirde otomatik olarak internet tarayıcılarınız üzerinde bazı değişikliklere neden olabilir.

Boyut: 8.85 MB
Lisans: Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi: Windoes Tümü
Üretici: Kashu

Alternatif indirme linki:

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here