Ana sayfa Güvenlik Ücretsiz Türkçe Klasör Şifreleme Programı İndir Windows 8 7 Xp ve Vista...

Ücretsiz Türkçe Klasör Şifreleme Programı İndir Windows 8 7 Xp ve Vista Masaüstü Bilgisayar İçin

3998
1
Güncelleme:

scr_0-700x445.jpg (700×445)

Wise Folder Hider Bilgileri

Wise Folder Hider, dosya ve klasörlerinizi gizleme ve şifreleme aracıdır. Program ile kişisel dosya ve klasörlerinizi gizleyebilir ve sadece siz ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızı ortak kullandığınız kişiler varsa bu program ile özel bilgilerinizi şifreleyebilir ve gizleyebilirsiniz. Böylece dosyalarınıza sadece siz ulaşabilirsiniz.
Program genel yapısı itibari ile ev kullanıcıları için tasarlanmıştır. Profesyonel bir dosya şifreleme ve gizleme aracı değildir. Bu sebeple ev kullanıcıları hariç şirket ve kurumların kullanması önerilmez.
25-3-2013 15-03-08
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1,5 MB
  • Dil :Türkçe

Bedava Klasör Şifreleme Programı indir

Microsoft Private Folder

Microsoft private folder klasör şifreleme programı ile bilgisayarınızda şifrelenmesi gereken dosyalarınızı çok kolay ve rahat bir şekilde şifreleyin.program sayesinde başkalarının görmesini ve değiştirmesini istemediğiniz dosyalarınızı gizleyebilir ve başkalarının değiştirmesinden koruyabilirsiniz.program kurulum sonra masaüstünüze  microsoft private folder isimli bir dosya oluşturur. ardından programı ilk çalıştırdığınızda sizden bir şifre belirlemenizi ister.

ardından program her açıldığında başlangıçta şifre isteyerek dosyalara erişimi engeller.

program bilgisayarınızdaki dosyaları şifrelemez.

şifrelemek istediğiniz dosyalarınızı microsoft private folder dosyasının içerisine sürükleyip bırakmanız gerekmektedir.

önemli! programın kurulumu sırasında windows ürün doğrulaması yapmaktadır. bu sebepten dolayı orjinal windows kullanmayan kullanıcılar bu programı kullanamayacaktır.

25-3-2013 15-03-08
Boyut: 1,46 MB
Lisans: Ücretsiz
İşletim Sistemi: Windows XP
Üretici: Microsoft Corporation

1 YORUM

  1. Mükemmel Proğram hem kolay kullanımı ve kurulumu var ,hemde usb için de kullanılıyor.Usb de şifreleme yaptıktan sonra açmak için şifreleme proğramı yanınızda olması lağzım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here