Ana sayfa Güvenlik Ücretsiz şifreleri saklama programı, şifre parola saklayıcısı ve yöneticisi bedava indir

Ücretsiz şifreleri saklama programı, şifre parola saklayıcısı ve yöneticisi bedava indir

1213
0
Güncelleme:

jkeyring güvenli şifre kullanma programı ile web sitelerinde veya programlar üzerinde kullandığınız şifrelerinizden oluşan yine şifreler ile koruma altına alınmış kendinize ait güvenli bir şifre anahtarlığı oluşturabilirsiniz.

keylogger gibi kullanıcıların özel bilgilerini ele geçirmek isteyen kötü niyetli yazılımlara karşı alabileceğiniz farklı bir önlem olan bu güvenli şifre anahtarlığı ile web sitelerinde veya programlarda hesaplarınızı kullanırken şifrelerinizi klavye kullanmadan girebilecek ve hatta ctrl+c (kopyala) komutunu kullanmadan şifrenizi panoya kopyalayabileceksiniz.

belirlediğiniz hesabı ve şifreyi seçip panoya kopyaladıktan sonra geriye kalan keylogger programlarının kayıt altına alamadığı ctrl+v komutunu kullanmak oluyor. böylece jkeyring sayesinde şifrenizi başarılı ve güvenli bir şekilde gerekli bölüme yazabiliyorsunuz.

hesap ve şifreleri belirlerken üst bölümde her kayıt için bir şifre belirlemeniz isteniyor ve bu şifre bilinmeden veya oraya yazılmadan kayıt altına alınan şifreler hiçbir şekilde panoya kopyalanamıyor.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
Boyut
22,00 KB
Lisans
Ücretsiz
Dil
İngilizce
Ekleme Tarihi
06.03.2011
İşletim Sistemi
Windows Tamamı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here