Ana sayfa Resim ve Grafik Ücretsiz resim damgalama programı, en iyi fotoğraflara watermark ekleme yazılımı (resimlere site...

Ücretsiz resim damgalama programı, en iyi fotoğraflara watermark ekleme yazılımı (resimlere site adı ve logo yazma)

1125
0
Güncelleme:

tsr_watermark_image_software_1.jpg (475×400)

TSR Watermark Image Software bir çok projenizde kullandığınız resimlere watermark işareti yani kendi damganızı (sembol logo işareti yada simgesi)  eklemek için kullanabileceğiniz gelişmiş olmasına rağmen tamamen ücretsiz olan harika bir programdır. Mesela internet sitenize upload ettiğiniz resimlere sitenizin ismini yazmak yada logo fotoğrafını bu resme eklemek (üzerine yapıştırmak) için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kaliteli bir kaç özelliği ve gelişmiş bir kaç ayarı mevcut…

TSR Watermark Image Software resim dosyalarının üzerinewatermark (damga) yapmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama.

Program hem yazı olarak hem de resim olarak watermark ekleme yeteneğine sahip. Ayrıca içerisinde bir kaç efekt de barındırıyor. Watermark şeffaflık oranı ayarında ve kullanıcıyı pek zorlamadan istenilen işlem gerçekleştirilebiliyor.

Bu basit işlemi gerçekleştirmek için resim ve grafik düzenleme programlarıyla uğraşmak istemiyorsanız tavsiye edebileceğim uygulamalar arasında bulunuyor.

Programın desteklediği çıktı formatları: JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:FransızcaRusçaÇinceJaponcaHollandacaAlmancaDancaispanyolcaitalyancaİbraniceLehçeÇekçeİngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000/WinNT
Üretici:TSR Software

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here