Ana sayfa İnternet Ücretsiz Online TV İzleme Programı Türkçe Yerli Diziler ve Yabancı Kanallar İzle

Ücretsiz Online TV İzleme Programı Türkçe Yerli Diziler ve Yabancı Kanallar İzle

1221
0
Güncelleme:

popi-tv-35914-369.jpg (501×329)

İnternetten bedava televizyon izlemeye ne dersiniz?

Bütün yabancı dizleri veya yerli dizileri online TV programından HD kalitesinde ve donmadan takılmadan izlemek mümkün. Bu imkanı bizlere sağlayan programın adı Popi TV. İşte programımızın özellikleri ve kullanımı hakkında bilmeniz gerekenler…

Popi TV ile tüm yerli kanalları online olarak izleyebilir, tüm programları güncel olarak görebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz tam ekran moduna geçebilir ve ses düzeyini de ayarlayabilirsiniz.

Popi TV’yi bilgisayarınıza indirerek yerli dizileri, yabancı dizileri izleyebilir, flash oyunları oynayabilir, Facebook ve Twitter paylaşımı yapabilirsiniz.

Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü oldukça sade tasarlanmış. Bu sayede aradığınız tüm fonksiyonlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca programa Facebook ve Twitter hesabınız ile giriş yaparak hem dilediğiniz kanalı izleyebilir, bir yandan da sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım yapabilirsiniz.

Popi TV programının lisansı tamamen ücretsiz olmakla birlikte arayüzünün dili tümüyle Türkçe dil desteğine sahiptir. Programın boyutu 2.95 MB olup Windows 8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemlerinde sorunsuz kullanılabilir…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here