Ana sayfa Program Tanıtımları Ücretsiz mobil mp3 müzik indirme programı ve siteleri türkçe güvenilir şarkı indirme...

Ücretsiz mobil mp3 müzik indirme programı ve siteleri türkçe güvenilir şarkı indirme download

3403
0
Güncelleme:

Etiketler: songr müzik müzik indirme programı mp3 indirme programı mp3 programı mp3 indirme programı indir mp3 indir müzik arama mp3 arama 

1. Pandora

Pandora online olarak ücretsiz müzik dinleyebileceğiniz bir kişiselleştirilmiş bir radyodur. Favori sanatçı, şarkı veya müzik bilgilerini Pandora’ya söylemeniz yeterli. Pandora kendisine vereceğiniz bilgilerle benzer şarkılardan oluşan size özel bir radyo istasyonu oluşturur.

pandora-android-muzik pandora-android-muzik-01

2. TuneInRadio

TuneIn radyo online olarak müzik dinleyebileceğiniz bir başka android müzik uygulamasıdır. Dünya üzerindeki tüm radyoları müzik, spor, haber gibi canlı akışlarla takip edebilirsiniz. 70000 canlı radyo istasyonu ve 2 milyon podcast içeren android uygulaması TuneIn radyo, ücretsiz olarak android telefon ve tablet üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır.

tunein-android-radyo tunein-android-radyo-01

3. Slacker Radio

Milyonlarca şarkı içeren ve birçok radyo istasyonu barındıran bir başka android uygulaması Slacker, dünyanın neresinde olursanız olun online müzik dinleyebilmenizi sağlıyor. Slacker ücretsiz bir uygulama ama PRO versiyonu satın alırsanız reklamları göstermiyor.

slacker-android-uygulama slacker-android-uygulama-01

4. iHeartRadio

iHeartRadio bir başka ücretsiz android müzik uygulaması olarak Google Play üzerinde karşımıza çıkıyor. 1500 canlı radyo istasyonuna erişimin yanısıra ücretsiz müzik dinleme imkanı sunan iHeartRadio, 15 milyon şarkı ve 400000 sanatçı içeren bir kataloğa sahip.

iheartradio-android-uygulama iheartradio-android-uygulama-01

5. Google Play Music

Google Play Music android uygulaması müzik kolleksiyonunuzu her yerde dinleyebilmenizi sağlıyor. Tüm müziklerin online olarak depolandığı uygulama üzerinden şarkı satın alabilir ve yine satın aldığınız müzikleri Google Play Müzik içerisinden online dinleyebilirsiniz. Ayrıca depolama olarak bilgisayarınızdan 20000 şarkıya kadar Google Play Music uygulamasına ekleyebilirsiniz.

google-play-music-uygulama google-play-music-uygulama-01

6. Amazon MP3

Amazon MP3 ile Amazon Cloud Player üzerinde depoladığınız müzikleri online dinleyebilir ya da android telefon veya tabletinizde dinlemek üzere şarkı satın alabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız müzikleri indirebilir ve offline dinleme imkanına sahipsiniz.

amazon-android-muzik amazon-android-muzik-01

En İyi Mobil Müzik Dinleme Uygulamaları

Spotify

Spotify yakın zaman önce ülkemizde resmi olarak faaliyet göstermeye başladı ve dolayısıyla tüm dünyanın severek kullandığı bir müzik servisine erişme şansını yakaladık. Spotify’ın hem masaüstü sürümü, hem de iOS ve Android versiyonları yer alıyor ve bunların hepsi tek bir kullanıcı hesabından yönetildiği için birbirleri arasında senkronizasyon gerçekleştirmek de mümkün.

Yabancı bir servis olduğu için ilk başta yerli müzik bulma konusunda sorun yaşayabileceğinizi düşünebilirsiniz ancak bu konuda da oldukça yeterli. Çok eski albümlere ulaşmak bile bazen mümkün olabiliyor fakat genellikle en son albümlerin hemen eklendiğini belirtmek gerek. Ancak bu konuda ümitsizliğe kapılmamak gerek zira Spotify ilk ülkemize geldiğinden bu yana çok hızlı ilerledi ve yerli arşivini hala aynı hızla genişletmeye devam ediyor.

Tüm fonksiyonlarına erişmek için aylık bir ücret ödemek gerekiyor ancak ücret ödenmeden de bir kaç şarkıda bir çıkan reklamları dinleyerek müzik dinlenebiliyor. Ücretsiz sürümde belli bir şarkı atlama adedi var ve her istenilen şarkı anında dinlenemeyebiliyor ama uygulamanın genel yapısına göz atmak için veya çalma listelerinden rastgele oynatım yapmak için rahatlıkla kullanılabilir.

İndir 10 MB Android İçin Çevrimiçi Müzik Dinleme Uygulaması
İndir 34.3 MB iPhone ve iPad İçin Çevrimiçi Müzik Dinleme Uygulaması

Deezer

Deezer ise yine ülkemize bir süre önce giriş yapmış müzik servisleri arasında. Hem hızlı ve iyi tasarlanmış arayüzü sayesinde istediğiniz sanatçılara hemen ulaşmanızı sağlıyor, hem de sorun yaşamadan oynatma yapabiliyor. Android ve iOS sürümleri bulunması sayesinde her iki cihaz kullanıcıları da tüm favorilerine, arşivlerine ve diğer bilgilerine anında ulaşabiliyorlar.

Deezer’ın tasarım anlamında Spotify’dan daha fazla fonksiyon barındırdığını ve bu fonksiyonlara daha kolay ulaşılabildiğini de belirtmek gerek. Fakat Spotify’ın aksine ücretsiz olarak tüm bir parçayı dinleme olanağı sunmaması onu biraz geride bırakıyor. Ayrıca masaüstü bilgisayarlar için bir programı da mevcut değil ve web tarayıcısı üzerinden kullanılması gerekiyor.

İndir 5 MB Android için Müzik Keşfetme, Paylaşma ve Dinleme Uygulaması
İndir 17.7 MB iPhone ve iPad için Müzik Keşfetme ve Dinleme Uygulaması

SoundCloud

SoundCloud ise yukarıdaki iki uygulamadan biraz daha farklı bir işleyişe sahip. Zira genel olarak kullanıcılar tarafından üretilen müziğin dinlenebildiği servis, sanatçıların direkt olarak albüm eserlerinin sunulmasını değil yapılan amatör veya profesyonel diğer çalışmaların kullanıcılara dinletilebilmesini sağlıyor.

Bu nedenle bilhassa remixler ya da diğer sürümlerle ilgilenen kullanıcılar SoundCloud’u çok daha çekici bulacaklardır. Parçaları direkt olarak internet bağlantınız üzerinden dinleyebiliyor ve istediklerinizi favorilerinize ekleme gibi ekstra özellikleri kullanabiliyorsunuz. Uygulama arayüzü de anlaşılır ve en iyi sonuçları sunabilir şekilde hazırlanmış.

İndir3.2 MB Android için müzik dinleme uygulaması
İndir12.4 MB iPhone ve iPad için SoundCloud uygulaması

Fizy

Aslında Fizy yerli mobil ve online müzik dinleme uygulamalarından bir tanesi olarak bu seneye kadar çok sık olarak kullanılıyordu. Özellikle yerli müzik arşivi anlamında diğer yabancı servislerden daha geniş bir olanak sunması ve ücretsiz olarak kullanılabilmesi sayesinde bu avantajı yakalamıştı ancak Spotify ve Deezer gibi alternatiflerin ardından biraz daha kenarda kaldı diyebilirim.

Diğer büyük oyuncuların piyasaya girmesiyle birlikte ücretli kullanıma geçen Fizy, pek çok yabancı parçayı da telif haklarından dolayı sisteminden kaldırmak zorunda kaldı. Dolayısıyla artık ücretli ve yerli müzik dinleyebileceğiniz ortalama uygulamalar arasında yer aldığını söyleyebilirim. Eğer aradığınız müzikler diğer uygulamalarda mevcut değilse Fizy’e göz atabilirsiniz.

İndir 3.2 MB Android İçin Müzik Dinleme Uygulaması
İndir2.4 MB  iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Müzik Dinleme Uygulaması

Ücretsiz Android Çevrimiçi Müzik Dinleme Uygulamaları

1-exfm music – Yükle – Google Play
Yine tamamen ücretsiz Google Play’de bulabileceğiniz bir uygulama.
+İstediğiniz müziği istediğiniz zaman ve yerde internetten dinleyebilirsiniz.
+Güzel bir arayüzü var.
+Radyo/istasyon özelliği mevcut.
+Telefonunuzda bulunan müzikleri de bu program üzerinden oynatabiliyorsunuz. Müzik çalar işlevi de görüyor yani.
+Last.fm ve diğer sosyal medya hesaplarınızı bağlayabiliyorsunuz.

-Çevrimdışı dinleme özelliği yok, müzikleri kaydetmiyor.
-Ufak hatalar mevcut.

2-Dood’s Music Streamer (Grooveshark) – Buradan İndir
Ücretli grooveshark müzik uygulamasının ücretsiz bir uyarlaması. Grooveshark app’sinden pek bir farklı yok.
+İstediğiniz müziği arayıp dinleyebiliyorsunuz.
+Dinlediğiniz müzikleri telefona kaydedip daha sonra internetsiz olarak da dinleyebiliyorsunuz.
+Tamamen reklamsız.
+Radyo/istasyon dinleyerek yeni müzikler keşfedebilirsiniz.
+Grooveshark playlist(çalma listeleri)lerinizi de yine programa dahil edebiliriz.
-Bildirim kısmında çıkan görüntüsü biraz çirkin ama iş görür.
-Google Play’de bulunmuyor, aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
Güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

3-Pleer – Yükle – Google Play
Henüz alfa aşamasındaki bir program. Pek bileni yok. Alfa aşamasında olmasına rağmen gayet iş görür durumda.
+Güzel bir arayüz.
+İstediğiniz müziği istediğiniz zaman ve yerde internetten dinleyebilirsiniz.
+Dinlediğiniz şarkıları önbelleğe kaydediyor ve daha sonra isterseniz çevrimiçi dinleyebiliyorsunuz. Bunun limitini vs. program ayarlarından belirleyebilrisiniz.
-Bir çok ufak özelliği çalışmıyor.(Alfa)
Zamanla çok sağlam bir uygulama olacağına inancım tam.

Popüler Aramalar

1. mobil mp3 müzik indirme programı 

2. mobil müzik indirme 

3. mobil müzik indirme programlari 

4. mobil müzik indirme programı 

5. mobil mp3 müzik indir 

6. mobil mp3 müzik programi indir 

7. ücretsiz mobil mp3 müzik indir 

8. mobil mp3 indirme programi 

9. mp3 müzik indirme 

10. mp3 indirme programı gezginler mobil 

11. mp3 müzik indirme programı 

12. mp3 müzik indirme programları 

13. mp3 müzik video ücretsiz indirme 

14. mp3 müzik indirme programı gezginler

15. mp3 hızlı ve güvenilir müzik indirme 

16. mp3 müzik indirme programı indir 

17. türkçe mp3 müzik indirme programı 

18. altyazı indirme siteleri 

19. mobil müzik indir 

20. türkçe mobil müzik 


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here