Ana sayfa Araçlar Ücretsiz MAC Adres Değiştirici, Bedava MAC Adresi Değiştirme Programı İndir

Ücretsiz MAC Adres Değiştirici, Bedava MAC Adresi Değiştirme Programı İndir

1889
0
Güncelleme:

Etiketler: mac adresi değiştirme mac adresi değiştirme programı indir mac adresi değiştirme windows 7 

Technitium MAC Address Changer indir Mac Adresi Değiştirme Programı

Technitium MAC Address Changer ağ kartınızın MAC adresini değiştirmenize izin veren, ücretsiz bir yazılımdır. Mac Adresi değiştirme yazılımı Üreticiniz bu değişimi sürücüler ile desteklemese bile yazılım basit arabirimi sayesinde bu değişikliği yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Mac Adresi Değiştirme Programı, güvenli olmayan kablosuz erişim noktalarına bağlandığınızda özellikle yararlıdır, böylece bilgisayarınızdaki bilgileri yabancıların merhametine bırakmamış olursunuz.

Technitium MAC Address Changer Bilgileri

Technitium MAC Address Changer yazılımı ile NIC Ağ birim kartınızın ve MAC medya erişim kontrol adresinizi üreticiye bakılmaksızın değiştirebilirsiniz. Üreticiniz bu değişimi sürücüler ile desteklemese bile yazılım basit arabirimi sayesinde bu değişikliği yapabilmenize olanak sağlamaktadır.
Bilindiği üzere her ağ biriminin kendine özgü bir MAC adresi bulunmaktadır. Bu program sayesinde bu adresi değiştirebilir ve ağda izinizi kaybedebilirsiniz. Ağ güvenliğinize olumlu yönde etki sağlayan bu uygulama Visual Basic 6.0 kullanılarak geliştirilmiştir. Yazılım internet protokolü v6 yani IPv6 desteği içermektedir. Bu sayede gelişmiş ağ yapılandırması ön ayarlarını ve hızlı ağ yapılandırmaları arasında geçiş yapmanıza izin verir. Bunun yanında otomatik güncelleme seçeneği ile sürekli sürüm kontrolü yapmaktadır.

25-3-2013 15-03-08

 

Download From
Official Torrent:
Download torrent file
CNET Download.com:
Get it from CNET Download.com!
Technitium:
Download Link 1
Download Link 2
Sürüm
6.0.3
Boyut
2.0 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
İngilizce
Ekleme Tarihi
31.10.2012
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here