Ana sayfa İnternet Ücretsiz İnternet Hızlandırıcısı, İnterneti Hızlandırma Programı Bedava İndir

Ücretsiz İnternet Hızlandırıcısı, İnterneti Hızlandırma Programı Bedava İndir

2012
0
Güncelleme:

Pointstone Internet Accelerator indir İnternet Hızlandırma Programı

Pointstone Internet Accelerator internetinizi hızlandırmak için Windows’un ayarlarında değişiklik yapan ücretsiz bir internet hızlandırıcıdır.

İnternet Hızlandırma Programı bant genişliğinizi tamı tamına kullanmanızı sağlar. Internet Accelerator sayesinde hızlı bir internet ve ağ bağlantısına kavuşursunuz.

Pointstone Internet Accelerator Bilgileri

Kullanmakta olduğunuz internet veya ağ bağlantınız yavaş ise Pointstone Internet Accelerator yazılımının içeriğinde bulunan çeşitli yapılandırma ayarlarını kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilir ve hızınızı arttırabilirsiniz.
Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerindeki ağ ve internet ayarları en iyi performansı kullanıcılara verecek şekilde ayarlanmadığından bu sorunun üstesinden gelebilmek için kullanacağınız Pointstone Internet Accelerator yazılımı sayesinde ağ ve internet hızınızdan maksimum derecede performans elde edebilirsiniz. Yazılım internet hızınızın arttırılması için gerekli olan tüm sistem ayarlarını saniyeler içinde yaparak en iyi performansı size sunmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bu yazılım sayesinde ağ ve internet hızınızda hissedilir derecede bir farkı görebileceksiniz.
25-3-2013 15-03-08
Sürüm
2.01
Boyut
1.90 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
Ingilizce
Ekleme Tarihi
26.11.2012
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here