Ana sayfa İnternet Ücretsiz İnternet Hızını Ölçme Programı Bedava İndir

Ücretsiz İnternet Hızını Ölçme Programı Bedava İndir

1555
0
Güncelleme:

Etiketler: internet hızı ölçme internet hızı ölçme programı internet programı networx indir hız ölçme programıinternet hızı test programı hız testi kota takip programı 

Networx indir internet Hızı Ölçme programı

Networx ile internet hızınızı ve ağ bağlantısı hızlarını ölçebilirsiniz. Ağ Bağlantısı Takip Etme Programı ile gelen ve giden trafiği kaydeder. Böylece her zaman ilgili istatistikleri görüntüleyebilir, günlük, haftalık , aylık bant genişliği kullanımınızı ölçebilirsiniz.

NetWorx Özellikleri :
– Ne kadar kota harcadığınızı öğrenebilir ve İnternet bağlantınızı izleyebilirsiniz.
– Ağınız ne kadar internet trafiği tüketiyor.
– İnternet kullanım ücretlerini hesaplama.
– Bilgisayarınızdaki şüpheli bir ağ etkinliği algılama.
– Ping gibi basit şebeke testleri gerçekleştirin.
– Aşırı İnternet kullanımı ile ilgili haberdar olma.

Ağ Bağlantısı Takip Etme Programı

Networx, anlık bant genişliği durumunuzu takip edebilmek için kullanabileceğiniz basit ve ücretsiz bir araçtır. Networx ile bant genişliğinizle ilgili verileri toplayabilir, internet hızınızı ve diğer ağ bağlantısı hızlarını ölçebilirsiniz.

Program tüm ağ bağlantılarını veya sizin seçmiş olduğunuz belirli bir ağ bağlantısını takip etmenize olanak sağlar. Networx aynı zamanda son derece görsel ve sesle ilgili özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. İstediğiniz zaman kolaylıkla tüm ağ bağlantılarını kesebileceğiniz gibi sisteminizi tamamen kapatabilirsiniz.

Gelen ve giden trafiği, günlük, haftalık ve aylık olacak şekilde istatistiksel olarak takip edebilirsiniz. Raporlama işlemlerini daha iyi analiz edebilmek için HTML, MS Word ve Excel formatlarında çıktı alabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
5.2.7
Boyut
3.10 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
Ingilizce
Ekleme Tarihi
08.10.2012
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here