Ana sayfa Mobil Ücretsiz hayvan sesleri uygulaması indir iPhone iPad (iOS için)

Ücretsiz hayvan sesleri uygulaması indir iPhone iPad (iOS için)

775
0
Güncelleme:

2014-06-12_19-39-04

Çeşitli hayvanların seslerini aynen olduğu gibi orijinal halleriyle duymak isteyenler için bugün tamamen ücretsiz bir iPhone uygulaması tanıtmak istiyorum. Animal Sounds adındaki bu programın adından da gayet net bir şekilde anlaşılabileceği gibi asıl görevi aklınıza gelebilecek her türlü hayvanın sesini çıkarmak. Fakat sadece bununla da yetinmiyor, aynı zamanda sesini verdiği hayvanın fotoğrafını ve adını da gösteriyor.

Çocuklarına hayvanların isimlerini ve seslerini öğretmek için kullanabileceğiniz uygulama, aynı zamanda onlarla birlikte eğlenceli zaman geçirebilmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama içerisinde 20 hayan sesi ücretsiz size sunuluyor. Diğer tüm hayvanların seslerini açabilmek için 1.99 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Çocuklarınıza hayvan sevgisi ve bilgisi kazandırmak için mutlaka denemeniz gereken uygulama sayesinde hayvanların İngilizce isimlerini de çocuklarınıza öğretebilirsiniz.

Özellikler:

  • Kendi kartlarınızı ekleyerek ses kaydınızı koyabilirsiniz
  • 100’den fazla özel olarak seçilmiş fotoğraf
  • 8 farklı oynama modu
  • Düzenlenebilir yazı türü, tipi ve boyutu
  • Değiştirilebilir oyun hızı
  • İstediğiniz hayvan kartlarını silebilme

Animal Sounds iOS uygulamasının boyutu 33.2 MB olmakla birlikte lisansı tümüyle bedavadır. Bu hayvan sesleri programını kullanarak ister eşe dosta şakalar yapabilir, ister çocukları neşelendirebilir ya da sadece hayvanlar ile ilgili faydalı bilgiler öğrenmebilirsiniz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here