Ana sayfa Donanım Araçları ve Sürücüler Ücretsiz Harddisk Bölme Programı, Bedava Sabit Disk Bölümleme Parçalara Ayırma Programı İndir

Ücretsiz Harddisk Bölme Programı, Bedava Sabit Disk Bölümleme Parçalara Ayırma Programı İndir

1586
0
Güncelleme:

GParted indir Ücretsiz Harddisk Bölme Programı

GParted veri kaybı yaşamadan sabit diskinizi bölümlere ayırabileceğizin ücretsiz bir programdır. GParted adındaki Linux aracı ile sabit disk bölümlerini yeniden boyutlandırabilir, onları kopyalayabilir ve silebilirsiniz.

Kullanımı için daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

GParted Live 0.4.1-2 programini harddisk bolme isleri icin kullanabilirsiniz. Harddiskinzideki verilere zarar vermeden ve bilgi kaybi olmadan bolme islemini gerceklestirir. Harddikinizin boyutlarini da degistirebilir. Disk partisyonlarinda sorun varsa onlarida duzeltebiliyor. FAT32 ve NTFS, FAT16, SAG gibi butun populer Dosya sistemlerini destekler. Ayrica ucretsizdir.

GParted (Gnome Partition Editor) Live is a free partitioning tool that allows you to partition the hard disks during the operation may be altered. GParted can e.g. Partitions without losing data enlarge, reduce or add new ones. It supports all popular file systems such as EXT, FAT16, FAT32 and NTFS.

Yapimcisi: http://gparted.sourceforge.net

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
0.13.1-2
Boyut
127.50 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
İngilizce
Ekleme Tarihi
05.10.2012
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here