Ana sayfa Donanım Araçları ve Sürücüler Ücretsiz flash disk format atma programı USB flaş bellek formatlama bedava indir

Ücretsiz flash disk format atma programı USB flaş bellek formatlama bedava indir

5780
0
Güncelleme:

Etiketler: Usb disk formatlama usb disk format gezginler flash bellek formatlama usb disk formatlamaflash disk formatlama flash disk format atma flash disk format atma win7 

4722562764_d7a035588b.gif (338×455)

USB Disk Storage Format Tool indir USB Disk Formatlama programı

USB Disk Storage Format Tool, istediğiniz dosya sistemindeki her USB diskinizi formatlamanızı sağlayan ücretsiz flash disk format atma programıdır. HP USB Disk Storage Format Tool, USB belleklerinizi FAT32 ya da NTFS biçimlerinde format atmanızı sağlayan HP tarafından geliştirilen ücretsiz bir araçtır.

HP USB Disk Storage Format Tool, bir USB belleklere format atma ve USB bellekleri Bootable yapmak için HP tarafından geliştirilmiş kullanışlı bir araçtır.

USB Disk Storage Format Tool programı ile DOS başlangıç diski de oluşturabilirsiniz.

USB Disk Storage Format Tool USb diski normal bir disk gibi görüntüler ve sonra USB diski istediğiniz dosya sistemiyle formatlar ( FAT, FAT32, NTFS ). Eğer sıkıştırma verisini açarsanız, NTFS ile daha fazla depolama için sıkıştırma yapabilirsiniz.

NOT: Windows 7 Ve 8 Kullanıcıları Programı kullanabilmek için yönetici olarak çalıştırmalısınız, program kurulum gerektirmez.

25-3-2013 15-03-08

Boyut: 96.0 Kb
Lisans: Ücretsiz
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Üretici: Hewlett Packard

Alternatif bir flash disk format atma programı

eraser_1.png (500×238)

Eraser adındaki programla harici harddiskinizi yani usb flash belleğinizi fabrikadan aldığınız ilk günkü gibi sıfırlayabilirsiniz.
25-3-2013 15-03-08
2. yol olarak da, bilgisayarımdan girip biçimlendirebilirsin diski.Ancak verilerin kurtarılabilir olmasını istemiyorsan yukarıdaki programı indir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here