Ana sayfa Araçlar Ücretsiz dosya bölme programı, bedava dosya bölücü indir

Ücretsiz dosya bölme programı, bedava dosya bölücü indir

1009
0
Güncelleme:

File Splitter, bir dosya bölme ve birleştirme programıdır. elinizde bulunan büyük boyuttaki dosyaları bölüp depolayabilir ya da arkadaşlarınızla paylaşmak için bölüp daha sonra birleştirebilirsiniz.
özellikle internet üzerinden dosya paylaşımı yapıldığında çok büyük kolaylık sağlıyor. dosyalarınızı bölüp o şekilde internetteki sunucuya atıp ordan hem arkadaşlarınız için hem de genel paylaşıma sunabilirsiniz.

File Splitter kendini ayrıca windows sağ tuş menüsüne ekler. bu sayede burdan da kolay bir şekilde bölme ve birleştirme yapılabilir.

programı çalıştırdığınızda karşınıza gelen pencereden `splitting/böl` kısmından büyük dosyalarınızı belirli bir parçaya ya da boyuta göre ayarlayabilirsiniz. `split` tuşuna tıkladığınızda bölme işlemi gerçekleşir.
`joining/birleştir` bölümünde ise bilgisayarınızda bulunan ve bölünmüş olan .001, .002, ._a, ._b gibi dosyaları birleştirebilirsiniz.
bu sayede bu dosyalar yine tek bir parça haline gelir.
birleştirilecek dosyayı seçip, (birden fazla parçadan oluşan dosyanın sadece ilk parçası gözükür, diğerlerini program otomatik olarak tanır.)
çıktı klasörü de belirledikten sonra `join/birleştir` tuşuna tıkladığınızda işlem gerçekleştirilir.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
3.3
Boyut
1.10 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
Ingilizce 
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here