Ana sayfa Araçlar Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırıcı İndir Türkçe

Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırıcı İndir Türkçe

755
0
Güncelleme:

2014-08-15_13-24-45

Türkçe ve bedava bilgisayar hızlandırma programı arıyorsanız, müsadenizle sizlere yeni tanıdığım ve daha önce hiç karşılaşmadığım, muhtemelen yeni üretilen ama Türkçe dil desteği olması ve kullanımının basit olmasıyla ön plana çıkan bir programı tanıtmak istiyorum.

Computer Productivity Enhancer adlı bu program isminden de anlaşılacağı üzre bilgisayarın verimliliğini arttırır yani performansını yükseltir. Peki bunu nasıl yapıyor? İşte programımızın kullanımı ve özellikleri hakkında bilmek isteyeceğiniz diğer ayrıntılar…

Çöp dosyalar zamanla birikerek sabit diskinizin performansını düşürmekte. Computer Productivity Enhancer’ın sahip olduğu gereksiz dosya temizleme aracını kullanarak bu dosyaları kolayca silebilir ve disk performansınızı artırabilirsiniz.

Computer Productivity Enhancer bilgisayarınızın çalışması sırasında yanlış RAM kullanımı nedeniyle düşen performansı da artırabiliyor. Computer Productivity Enhancer’ın RAM Güçlendirici özelliği belleğinizi temizlemektedir ve uygulamaların daha rahat çalışmasını sağlamaktadır.

Computer Productivity Enhancer’ı kişisel güvenliğinizi koruma amacıyla da kullanabilirsiniz. Computer Productivity Enhancer’da yer alan klasör kilitleme aracı ile klasörlerinizi şifreleyebilir ve izinsiz erişimleri engelleyebilirsiniz.

Computer Productivity Enhancer’ın sahip olduğu ip yenileme özelliği ile ip adresinizi güncelleyebilir, web engelleyici aracılıyla web filtreleme işlemini gerçekleştirerek erişilmesini istemediğiniz sitelere erişimi engelleyebilirsiniz. Computer Productivity Enhancer bütün bu özelliklerin yanında kötü amaçlı dosya tarama özelliğiyle size bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyaların zararlı ya da zararsız olup olmadığını söyleyebiliyor.

Computer Productivity Enhancer programının dosya boyutu 2.6 MB olup lisansı tamamen ücretsizdir ve TR dil desteğine sahip olup Win8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

25-3-2013 15-03-08

 

Alternatif indirme linki

 

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here