Ana sayfa Video ve Ses Türkçe Video Kesme Programı İndir, Total Video Converter Türkçe İndir

Türkçe Video Kesme Programı İndir, Total Video Converter Türkçe İndir

2641
0
Güncelleme:

Video Dönüştürücü ve MP3 Çevirme Programı Total Video Converter Türkçe Yükle Download
Total Video Converter, çok sayıda video ve ses dosyalarını istediğiniz başka bir formata çeviren bir dönüştürme programıdır.
Program Hakkında
MP3 çevirme, video dönüştürme işlemleri yapan Total Video Converter, çok sayıda video ve ses dosyasını istediğiniz başka formatlara çeviren bir dönüştürme programıdır.

Özellikle programın video dönüştürücü özelliği cep telefonu videoları için de kullanılabiliyor. Nokia, Samsung, iPod, iPhone gibi çeşitli markalardan cep telefonları, taşınabilir medya oynatıcılar (3gp, mp4 format destekli olanlar), PSP, PS3, VCD/DVD oynatıcılar ve XBOX360 için hazır profiller barındırır. Bir kaç tıklama ile kaynak dosyası ne olursa olsun istediğiniz cihaza uyumlu hâle çevirebilirsiniz.

Total Video Converter 3.71 sürümünde bazı değişiklikler ve düzeltmeler yapılmıştır.

Programı aşağıdan indiriniz ve ardından türkçe yamasını indirmek için buraya tıklayınız. Bu yama sorunsuzca çalışmaktadır. Denenmiştir.

Yamanın Kurulumu:Yamayı kurmaya başlamadan önce Total Video Converter 3.11 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Total Video Converter 3.11 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama “C:/Program Files/Total Video Converter” klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurduysanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı “C:/Program Files/Total Video Converter” klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz.Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

25-3-2013 15-03-08

Lisans Tipi
Deneme sürümü / Trial
Sürüm Numarası
3.71
Üretici Firma
EffectMatrix Ltd.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here