Ana sayfa Resim ve Grafik Türkçe ücretsiz watermark programı, resme watermark ekleme, damga işaret koyma

Türkçe ücretsiz watermark programı, resme watermark ekleme, damga işaret koyma

652
0
Güncelleme:

Merhaba arkadaşlar, eğer elinizde bulunan resimlere, kendi çektiğiniz fotoğraflara, websitesine yüklediğiniz grafiklere veya kendi tasarımınız olan resme kendi adınızın, sitenizin ismini, yada şirketin logosunun işaretini eklemek istiyorsanız, bu işi hem tamamen bedava olarak hem de kolayca yapabileceğiniz TSR Watermark Image Software adlı programı sizlere tanıtmak istiyorum. Arayüzü Türkçe dil desteğine sahip olan bu harika program sayesinde hem çok hızlı hem de pratik bir şekilde resimlere watermark damga işareti koyabilirsiniz.

Program hem yazı olarak hem de resim olarak watermark ekleme yeteneğine sahip. Ayrıca içerisinde bir kaç efekt de barındırıyor. Watermark şeffaflık oranı ayarında ve kullanıcıyı pek zorlamadan istenilen işlem gerçekleştirilebiliyor.

Bu basit işlemi gerçekleştirmek için resim ve grafik düzenleme programlarıyla uğraşmak istemiyorsanız tavsiye edebileceğim uygulamalar arasında bulunuyor.

Programın desteklediği çıktı formatları: JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF

Türkçe bedava Watermark ekleme yazılımı olan TSR Watermark Image Software programının dosya boyutu 7,23 MB olup bütün Windows sürümlerinde (Windows 8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/WinNT) sorunsuz olarak çaışır.

25-3-2013 15-03-08

Alternatif indirme linki

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here