Ana sayfa Program Tanıtımları Türkçe Slayt Yapma Programı 2017 İndir Ücretsiz

Türkçe Slayt Yapma Programı 2017 İndir Ücretsiz

6304
4
Güncelleme:

Bilgisayarınızda bulunan resimlerden veya cep telefonuyla çektiğiniz harika fotoğraflardan kendinize hemen çabucak kolay bir şekilde slayt şov sunuları hazırlamak istiyorsanız sizler için Türkçe ve hem ücretli hem de ücretsiz slayt şov yapma programlarını aşağıda paylaştık. İndirme linkleri mevcuttur.

 ProShow Gold Fotoğraflarla VCD, DVD Formatında Slide Show Hazırlayın

ProShow Gold

ProShow Gold slide show’lar hazırlamanızı sağlayan bir yazılım. Fotoğraflarınızla yaratıcı slide show’lar hazırlamak bu programla çok kolay. Fotoğraflarınızı sürükle-bırak yöntemiyle taşıyın, geçişleri ve zamanlamayı ayarlayın, müziğinizi ekleyin ve şova hazır olun!

170 profesyonel efekti olan programın basit adımlarını uyguladığınız zaman ortaya çıkan sonuç herkesin beğenisini toplayacak. Programla hazırladığınız slide show çıktıları DVD, VCD, CD, EXE, HD, WMV, MPEG 1 ve 2, Flashformatlarında olabilir. Bunun dışında oluşturduğunuz slide show’ları e-posta ile paylaşabilir, web ortamında ve çevrimiçi ortamlarda çalıştırabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Alternatif indirme linki:

indir.png (426×83)

MAGIX Fotoğraflar CD & DVD’de 10 Windows İçin Resim Slaytları Hazırlama Programı

Genel arayüz

MAGIX Fotoğraflar CD&DVD’de 10 programı resim dosyalarınızı slaytlar haline getirerek değer verdiğiniz insanlarla paylaşabileceğiniz bir resim düzenleme aracı.

Hazırladığınız slaytları çok hızlı bir biçimde CDDVD gibi disklere yazdırabilir ve tüm cihazlarda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi olarak paylaşmak istediğiniz albümleriniz için program bu formatları da desteklemektedir.

Fotoğraflar arası geçiş efektleri, arkaplan müzik&ses uygulaması gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran program içerisinde pek çok hazır şablon ile geliyor ve böylece saatlerinizi harcamadan işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Temel animasyonların da yer aldığı programı kullanarak resim gösterilerinizi dostlarınız için çok daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

indir

Microsoft Photo Story 3

Microsoft Photo Story 3

Dijital fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterileri oluşturun. Resimleri tek bir dokunuşla düzeltin, kesin veya döndürün. Fotoğraflı öykülerinize şaşırtıcı özel efektler, müzikler ve kendi sesli anlatımınızı ekleyin. Sonra başlıklar ve alt yazılarla kişiselleştirin. Dosya boyutlarının küçük olması fotoğraflı öykülerinizi e-posta ile göndermenizi kolaylaştırır. Öykülerinizi TV’de, bilgisayarda veya Windows Mobile tabanlı bir taşınabilir aygıtta seyredin.

indir.png (426×83)

Lodos VCD Stüdyo Slayt Gösterisi Yaratıcı

Lodos VCD Stüdyo

VCD stüdyo kullanıcıları baskı ile aynı sürede VCD/SVCD/DVD ve PC Slide show CD’si üretmenin rahatlığını yaşıyorlar. Dilerlerse Orjinalleri de veriyorlar. Üstelik hepsi tek CD içinde.

Uzun zamandır, Lodos Asistan ile fotoğraf stüdyoları ve dijital image işleme sektörüne yönelik en gelişmiş çözümünü sunan Lodos, dijital imageleri bir tıklama ile tek CD içerisinde VCD/SVCD/DVD ve PC için slideshow haline dönüştüren yazılımı VCDStüdyo 2.0 ile sektörün hizmetinde. VCDStüdyo, özellikle fotoğraf stüdyoları ve laboratuvarlarının uzun zamandır üzerinde durdukları, foto?raf kayıtlarından VCD/SVCD/DVD ve PC’lerde kullanılabilen CD üretme çalışmalarının tam çözümü olarak hazırlandı.

VCDStüdyo, ihtiyaç duydugu fotograf ya da imageleri, dijital fotoğraf makinesi, dijital minilab, scanner, flash kart ya da benzeri aygıtlardan alabiliyor. Jpg, Tiff, Psd ve daha pek çok bilinen grafik formatını kullanabiliyor. Ayrıca MP3 ve Wav formatındaki müzikleri de kullanabiliyor.

Örnek olarak, bir amatör baskı sırasında, filmin minilaba takılması ve baskıya girmek üzere taranması ile birlikte otomatik olarak VCD hazırlayabiliyor. Amatör baskı hazır olduğu sırada VCD de hazırlanmış ve CD’ye yazılmış oluyor.

VCD/SVCD/DVD ve Slideshow olarak hazırlanacak fotograf kayıtlarını anında önizleme olarak görüntüleyen program, tek tıklama ile çevirme ve ayna fonksiyonlarını da sunuyor. Üstelik, ayna görüntü üreten dijital makinalar için otomatik düzeltme fonksiyonu ile fotoğrafları otomatik düzeltiyor.

VCDStüdyo’nun 36 pozluk bir amatör filmi hazırlayıp CD’ye yazması yaklaşık 2 dakika sürüyor. Ayrıca VCDStüdyo, hazırladığı CD’nin içerisine bilgisayarlarda kullanılmak üzere bir slideshow da hazırlıyor.

VCD/SVCD/DVD ve slideshow kullanıcı firmanın tanıtımlarını da bulundurabiliyor. Üstelik hem VCD hem de PC slideshow için istediğiniz kadar müzik ve tanıtıım kullanma imkanına sahipsiniz.

VCDStüdyo, VCD hazırlamak ya da CD yazmak için herhengi bir ek yazılım ya da özel donanım istemiyor. Tüm işlemleri kendi içinde çözümlüyor. Sıradan bir bilgisayar sisteminde ve herhangi bir CD yazıcıyla bütün bu işlemleri yapabiliyor. VCDStüdyo ile Network ortamında çalışmanız da mümkün. Bir bilgisayarda VCD ve slideshowlar hazırlanırken başka bir bilgisayardan CD’ye yazdırabilmek gibi.

Not: Bilgisayarda CD-Writer olması gerekmektedir..

indir.png (426×83)

PhotoSun

PhotoSun programı bilgisayar kullanıcılarının ellerindeki resimleri çok daha profesyonel bir hale getirmeleri için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi. Oldukça kolay kullanılır olan arayüzü sayesinde istediğiniz resimleri program içerisine getirebilir ve parlaklık, renk doygunluğu, kontrast ve keskinlik gibi çok daha fazla ayarı yapabilirsiniz.

Ayrıca programın sağladığı kolaylıklar sayesinde değiştirdiğiniz resimleri Facebook hesabınıza kolayca yükleyebilir ve arkadaşlarınıza sosyal ağlar üzerinden veya e-posta eki olarak gönderebilirsiniz. Elbette programın yetenekleri sadece bunlarla sınırlı değil.

Instagram’dan tanıdığımız çeşitli renk efektleri, slayt hazırlama seçenekleri, GPS konum bilgileri gibi onlarca farklı işlemi yine bu ücretsiz programı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook'ta paylaşma

indir.png (426×83)

 


4 YORUMLAR

  1. sevgili turan, 2.slayt programını indirmek için öncelikle programın tanıtımının altında bulunan yeşil renkli indirme butonuna tıklayacaksın. Ardından gideceğin sayfada boş kutuya resimde gösterilen sayıları gireceksin ve Enter tuşuna basacaksın. Otomatik olarak yükleme işlemi başlayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here