Ana sayfa İnternet Türkçe Mp3 İndirme Programı Amazon MP3 Downloader İnternetten Şarkı Yükleme Müzik İndirme...

Türkçe Mp3 İndirme Programı Amazon MP3 Downloader İnternetten Şarkı Yükleme Müzik İndirme Bilgisayara Kaydetme Programı

981
0
Güncelleme:

Amazon MP3 Downloader

Amazon MP3 Downloader adından da anlaşılacağı gibi Amazon.comüzerinden satın alanın tüm müzikleri MP3 formatında bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan kolay kullanımlı bir yazılımdır.

Programın arayüzü gayet sade ve kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Kimlik bilgileriniz ile Amazon üzerinde oturum açmanız halinde, programı çalıştırdığınız zaman indirebileceğiniz içeriklerle ilgili prosedür otomatik olarak uygulanmaktadır.

İndirme klasörünü değiştirmek, indirilen şarkıları otomatik olarak Windows Media Player veya iTunes‘a atamak gibi görevleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca indirebileceğiniz içeriklerle ilgili başlıkları ve indirilme durumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Amazon MP3 Downloader sistem kaynaklarını oldukça düşük seviyelerde kullanmaktadır ve bu nedenle bilgisayarınız üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemler sırasında hiç yük olmayacaktır.

Amazon.com üzerinden satın aldığınız parçaları kolayca bilgisayarınıza indirmek için Amazon MP3 Downloadergerçekten kullanışlı bir çözüm sunar.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here