Ana sayfa Resim ve Grafik Türkçe Fotoğraf Efektlendirme Programı Ücretsiz İndir Magic Effect X3 Windows 8, 7,...

Türkçe Fotoğraf Efektlendirme Programı Ücretsiz İndir Magic Effect X3 Windows 8, 7, Xp Vista

1002
0
Güncelleme:

portfolio-post

Magic Effect X3 ile resimlere rengarenk harika efektler verebilirsiniz. Tamamen bedava olan bu programın kullanımı çok kolay, zaten arayüzü de tümüyle Türkçe’dir. Normalde fotoğraflara efekt ekleme işlemi zordur ve bu nedenle birçok kişi böyle bir işe kalkışmayı aklından bile geçirmez. Fakat Magic Effect X3 bu düşünceyi yerle bir eden bir basitliğe, pratikliğe ve kullanım kolaylığına sahip. Programın neler yapabildiğine dair özelliklerine ve nasıl kullanıldığına dair ayrıntılı bilgilerine yazının devamında bakabilirsiniz…

Efekt ekleme, ışık ayarları, sağa ve sola çevirme, yeniden boyutlandırma ve hashtag ekleme gibi fonksiyolara sahip olan Magic Effect X3 üzerinde işlem yapabilmek için programın sol üst köşesinden resminizi seçebiliyorsunuz. Daha sonra yapmak istediğiniz işlemler için sol üstte sıralanan tuşları kullanabilirsiniz. Burada yaptığınız işlemleri ileri ve geri alma, panoyu tamamen temizleme ve tüm yapılan değişikleri silme bulunuyor. Efektlendirme için ise sağda bulunan ve gerçek zamanlı olarak çalışan efekt seçenekleri bulunuyor. Buradan istediğiniz efekti seçerek anında fotoğrafınız üzerindeki etkisini görebiliyorsunuz.

Programın şüphesiz ki en ilginç özelliği hashtag ekleyebilmeniz. Bu özellikden faydalanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Çünkü en popüler hashtag’ler internet ortamından alınmaktadır. Selfie, Friends, Love, Best Friends, Summer, Müsic vb. bir çok popüler hashtag’i fotoğraflarınızın üzerine bir kaç saniye içerisinde ekleyebilirsiniz. Ayrıca resmin kalite ayarları için hashtag ekleme işlemini en son yapmanız gerekiyor. Hashtag ekleme işleminden sonra resmin üzerinde değişiklik yaparsanız hashtag yok olmaktadır.

Tüm işlemleriniz bittikten sonra ve artık istediğiniz fotoğrafa sahip olduğunuzu düşündüğünüz zaman programın sağ üst köşesinden resminizi kaydedebilirsiniz.

Kullanımı kolaypratik ve tamamen ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız Magic Effect X3 aradığınız program olabilir.

Programın tanıtım yazısını okur okumaz çok fazla dayanamadım ve tümüyle ücretsiz olmasının da verdiği ekstra motivasyonla ışık hızıyla programı indirip denedim. Gerçekten söylendiği kadar kullanımı kolaymış. TR dil desteğine sahip olması da ayrı bir güzelliği olmuş. Magic Effect X3  programının dosya boyutu 15.5 MB olup, Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemleri için uyumludur.

25-3-2013 15-03-08

Alternatif indirme linki 


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here