Ana sayfa Video ve Ses Türkçe Bedava MP3 İndirme Programı Ücretsiz Müzik Yükle Bilgisayara Kaydet

Türkçe Bedava MP3 İndirme Programı Ücretsiz Müzik Yükle Bilgisayara Kaydet

1948
0
Güncelleme:

2014-08-19_13-21-27

MP3 İndirmece tamamen ücretsiz olarak sunulan işlevsel bir MP3 indirme yazılımıdır. Son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olan bu yazılım sayesinde dilediğiniz şarkıyı karmaşık işlemlerle uğraşmadan bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

İşte müzik severlerin hayatını çok kolaylaştıracak muhteşem bir program daha! Bir programın faydalı olması için komplike, karmaşık, bol menülü ve boyutu büyük olması gerekmiyor. Hele hele ücretli olması hiç gerekmiyor. Mp3 İndirmece adlı yukarıda ekran görüntüsünü gördüğünüz bu çok yararlı programın tek bir görevi var,  o da istediğiniz her türlü mp3 dosyasını direk olarak bilgisayara kaydetmekten ibaret.

İşini son derece başarılı bir şekilde yerine getiren mp3 indirmece programının üreticisi olan Bilal Kuytul’a teşekkür ediyoruz. Resimden de görebileceğiniz gibi bu programı 10 yaşındaki çocuklar bile rahatça ve kolayca kullanabilir. Tek yapmanız gereken şarkının ismini kutuya yazmak ve sağdaki ara butonuna tıklamak. Ardından çıkan sonuçlardan indirmek istediğiniz şarkıyı seçerek hemen üst tarafta çıkan “Download” linkine tıklayıp PC’ye yükleyebilirsiniz. İndirme hızı sizin internet hızınıza bağlıdır.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here