Ana sayfa Mobil Mobil Oyun Turbo Fast (Android) İndir Salyangoz araba yarışı

Turbo Fast (Android) İndir Salyangoz araba yarışı

436
0
Güncelleme:

Eğlence dolu bir araba yarışını seviyorsanız Turbo FAST oyununa mutlaka bir şans vermelisiniz. Son derece hızlı bir salyangozu idare edeceğiniz bu yarış oyunu tamamen ücretsizdir.

Turbo FAST android ekran görüntüsü

Capcanlı grafiklere ve üst düzey oyun dinamiklerine sahip olan Turbo Fast salyangozlu araba yarışı oyununu sizlere mükemmel bir atmosfer sunuyor. Hatta öyle ki şimdiye kadarki en eğlenceli yarış oyunlarından birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Sevimli bir salyangozu kontrol edeceğiniz oyundaki temel amacınız; rakiplerinizle karşı karşıya geleceğiniz yarışlarda galip gelmek ve yarışı en kısa sürede bitirmek olacak. Çok sayıda yükseltme seçeneğinin bulunduğu oyunda salyangozu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve oyunda kişisel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Tatlı bir salyangoz ile tüm yarışlara katılıp en kısa sürede yarışı tamamlamaya çalışırken tüm rakiplerinizi de geçmeyi deneyeceksiniz. Salyangozun görünümünü değiştirmek tamamen sizin elinizde.

Oyunda toplam 13 değişik yarış pisti bulunmakta. Bu pistlerde salyangozun özelliklerini arttırabilir ve daha süratli bir hale getirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra oyunda zaman denemeler, limited yakıt, slalom ve rival yarışları gibi özel yarışlar yer almaktadır. Yüksek tasarım ve kombinasyona sahip oyunda aracınızı modifiye edebilir ve yükseltebilirsiniz.

Turbo FAST oyununda ekstra hız, yakıt ve zaman gibi şeyler ile performansınızı arttırabilir, en iyi yarış anlarınızı kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Kısacası bedava bir yarış oyununda bundan daha fazla özellik, daha çok keyif ve daha kaliteli grafikler beklemek haksızlık olacaktır. Mutlaka herkesin denemesi lazım diyorum ve Oyunveprogram.com fanlarına şiddetle tavsiye ediyorum.

Turbo FAST İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 81 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: İngilizce

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here