Ana sayfa Oyun Oyun Hileleri TranSformiCe fLy HaCk Hilesi İndir Denendi %100 Çalışıyor Direk Download

TranSformiCe fLy HaCk Hilesi İndir Denendi %100 Çalışıyor Direk Download

3784
1
Güncelleme:

Etiketler: TranSformiCe fLy HaCk, TranSformiCe fLy HaCk Indir, TranSformiCe fLy HaCk Indir GezginLer, TranSformiCe fLy HaCk Indir tamindir, TranSformiCe fLy HaCk Megadosya,TranSformiCe fLy HaCk Uçma Hilesi, Transformice Hile Indir, Transformice hileleri Indir,Transformice Uçma Hilesi Indir

TranSformiCe fLy HaCk Hilesi Indir

Sizler için en iyi hileleri artık iyihile.com adresimizde yayınlamaya başlıyoruz. Transformice hilelerinin en iyilerini sitemiz üzerinden indirebileceksiniz.

Bu yazımızda da en popüler hilelerden biri olan TranSformiCe fLy HaCk i sizler için paylaşıyorum.Oyunda kullanabileceğiniz çok güzel bir hiledir.

Hilenin kullanımı da oldukça basit olup sizi uğraştırmaz.Daha fazla hile için bizi takip edin. Yeni hileleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

TranSformiCe fLy HaCk indirmek isteyenler aşağıdaki linkten kolayca indirip hileyi kurabilirler. Kurulumla ilgili açıklamada aşağıda kısaca verilmiştir.Oldukça basit bir işlemden sonra uçma hilesini aktif hale getirebileceksiniz. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

TranSformiCe fLy HaCk Kullanımı

Hileyi indirip rardan çıkartın.
Transformice Mega Vip Hack.exe‘yi çalıştırıp oyuna girin.
İstediğiniz hileyi seçin ve uygulayın.

TranSformiCe fLy HaCk Indir gezginler : Tıkla Indir

Transformice Uçma Hilesi (Fly Hack)

 TRANSFORMICE FLY HACK INDIR // TRANSFORMICE HACK INDIR

TransformiCe Fly hAck Indir // Transformice Hack Indir

TRANSFORMICE FLY HACK INDIR // TRANSFORMICE HACK INDIR

Sizler için Birçok oyunun hilelerini paylaşmaya devam ediyoruz.Gün geçtikçe oyun çeşitliliğini arttırarak sizlere çok çeşitli bir hizmet sunuyoruz.Bu yazımızda da Transformice Fly hack hilesini paylaşıyorum.Malum birçok kişinin severek oynadığı bu oyun için daha önce hile paylaşımında bulunmamıştık.Ancak en çok aranan hilelerden biride tabi ki transformice uçma hilesidir.Bu oyun için de artık yeni hileler paylaşmaya başlayacağız.Sizler için en çok aranılan ve en popüler hilelerden bir derleme yapıp sunmaya devam edeceğiz.Genel olarak hilenin kullanımı bakıldığında çok zor işlemler gerektirmemektedir.Kolay bir hile olup herkesin yapabileceği basit düzeydedir.

 

Aşağıda sizler için hilenin kullanımını kısaca açıkladık.Zaten açıklamaya baktığınızda Kolay bir işlem olduğunu kendinizde göreceksiniz.Transformice Fly Hack indirmek isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki linkten indirip hemen hileyi çalıştırabilirler.Kralhile.com olarak sizler için en kral oyun hilelerini paylaşmaya devam edeceğiz.Sitemizi hergün düzenli olarak takipte kalırsanız birçok hileden yararlanma fırsatını bulursunuz.Önümüzdeki günlerde paylaşımlarımızın sayısını arttırmayı düşünüyoruz.Transformice fly hack indiren herkese iyi oyunlar dileriz.En kral hileler için kralhile.com ;)

TRANSFORMICE FLY HACK KULLANIMI

  • Hileyi aşağıdaki linkten indirin ve rardan çıkartın.
  • Kralhile.com Vip Hack.exe‘yi çalıştırıp oyuna girin.
  • Kullanmak istediğiniz hileyi seçip istediğiniz gibi hilenizi yapın.

TRANSFORMICE FLY HACK INDIR : TIKLA INDIR

Transformice Çalışan FLY Hack Hilesi

Transformice Çalışan FLY Hack Hilesi + Video – 04.08.2013 –
, Winrar dosyasını masaüstüne çıkartalım.
  Transformice’ye girelim, rastgele bir odaya gidelim. ( Transformice.exe’den)
  Hileyi açalım, FLY HACK kutucuğunu işaretleyelim.
♦ ÖNEMLİ NOTLAR
– Transformice’ye exe dosyasından girin, yoksa hile çalışmaz.
– Hileyi boş bir odada uygulayın, yine çalışmadıysa tekrar deneyin
– Cheat engine yüklü olması tavsiye edilir.
Credit Tfmfirarda
VİDEOLU ANLATIM
  SiberYazılar.com Uyarı

Site ekibimiz içerikleri özenle seçsede bazı sıkıntılar yaşamanız olası olabilir.Kullanım ve denemek takipçilerin sorumluluğundadır


1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here