Ana sayfa Oyun Total War: ROME 2 Nasıl Oyun? Konusu Nedir? Sistem Gereksinimleri

Total War: ROME 2 Nasıl Oyun? Konusu Nedir? Sistem Gereksinimleri

923
0
Güncelleme:

2014-06-25_11-27-36

Total War: ROME 2 oyunu nasıl oynanır ve nası kurulur? Total War: ROME 2 minimum sistem gereksinimleri nelerdir ve gerekli olan işlemci, ekran kartı  ve RAM nedir?

Total War: ROME 2 Windows 8, 7, Xp ve Vista işletim sistemlerini destekliyor mu?

Total War: ROME 2 oyununun hikayesi, oynanışı, bölümleri hakkında bilgi.Total War: ROME 2 oyun tanıtımını yazının devamında okuyabilirsiniz…

Hatırlanacağı üzere Total War serisi 2004’te Rome: Total War ileRoma‘yı önceden de ziyaret etmişti. Döneminin en başarılı yapımları arasında olan Rome: Total War’ın ardından ikinci defa bizi Roma’ya taşıyan Total War: ROME 2 gelişmiş teknolojinin nimetlerinden faydalanırken yeni özellikleri ile seriye canlılık kazandırıyor.

Roma İmparatorluğu’nun yükselişe geçtiği antik dönemde geçen bir hikayeye sahip bir strateji oyunu olan Total War: ROME 2’de oyuncular kendi savaş makinalarını yöneterek dünyanın en büyük gücü olmaya çalışmaktalar. Oyuncular bu amaçlarını gerçekleştirebilmek için hem askeri hem ekonomik hem de politik yeteneklerini kullanmak zorundalar. Galibiyet sağlamada önemli yere sahip olan bu etkenlerin ortak noktası ise arkalarında doğru stratejiyi barındırma zorunlulukları.

2014-06-25_11-26-40

Total War: ROME 2 yeni nesil oyun motoru The Warscape Engine ile oldukça yüksek grafik kalitesi yakalamakta. Hem deniz gibi çevresel öğelerin hem de kontrol ettiğiniz birliklerin grafiklerinde oldukça iyi iş çıkaran bu grafik motoru bizzat savaş alanına inerek bir askerin gözünden savaşı görüntüleyebilmenize imkan tanıyor.

Total War: ROME 2’de oyunu etkileyen farklı dinamikler serinin yeni oyununa renk ve heyecan katmakta. Oyunda kontrol ettiğimiz birliklerin moral durumları savaşın gidişatını etkileyebiliyor. Savaş sırasında komutanları ölen birlikler dağılarak savaştan çekilebildiği gibi komutanları tarafından cesaretlendirilen birlikte daha iyi savaşabiliyor.

2014-06-25_11-26-49

25-3-2013 15-03-08

Total War: ROME 2’de birçok farklı antik uygarlığı kontrol edebilmekteyiz. Her uygarlık oyunculara farklı bir oyun tecrübesi yaşatmakta. Total War: ROME 2’yi oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 işletim sistemi
  • 2 GHZ hızında çalışan Intel Dual Core işlemci veya 2.6 GHZ hızında çalışan Intel tek çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • 512 MB video belliğine sahip DirectX 9.0c uyumlu, Shader Model 3 destekli ekran kartı
  • 35 GB boş sabit disk alanı

Total War: Rome 2 [Türkçe Anlatım ve Dublaj] HD

İnceleme Total War şirketindeki oyun yapımcısının inceleme videosudur bilginize

Bu bir inceleme değil yani adam bunu kendi incelemiyor sadece türkçe ye çeviriyor


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here