Ana sayfa Araçlar Total Commander Türkçe Son Sürüm Bedava İndir dosya kopyalama, taşıma, karşılaştırma programı

Total Commander Türkçe Son Sürüm Bedava İndir dosya kopyalama, taşıma, karşılaştırma programı

1900
0
Güncelleme:

Total Commander (eski adıyla wincmd / Windows Commander) Windows için shareware dosya yöneticisidir. Yerleşik olarak FTP istemcisi, dosya arşivleme ve çoklu adlandırma araçları içerir.

1993 yılında geliştirilmeye başlayan Windows Commander, 2002 yılında Windows, Microsoft’un ticari markası olduğundan dolayı açılan dava sonucu Total Commander olarak değiştirildi.  Total Commander Ultima Prime, Total Commander (dosya yöneticisi) programının özelliklerini daha da arttırmak amacıyla çok çeşitli programların ve özel ayarların uyumlu şekilde bir araya getirilerek oluşturulduğu mükemmel bir programdır.

Total Commander, dosya yönetimi işlerinizi hızlıca yapabileceğiniz Windows Explorer alternatifi bir dosya yöneticisidir. Total Commander ile dosya ve klasör işlemlerinde taşıma, kopyalama, karşılaştırma, senkronizasyon (eşitleme), arşiv dosyalarını açma (zip, tar, rar vb) işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu işlemler için durdurma (pause) ve aktarım hızını sınırlayabilirsiniz. Search aracı ile dosya ve klasör arayabileceğiniz gibi herhangi bir kelimeyi tüm dosyalar içinde de aratabilirsiniz.

Total Commander içinde yer alan FTP Client (istemci) ile FTP sunuculara bağlanlabilir, dosya indirme ve gönderme işlemlerini yapabilirsiniz.

Total Commander programının diğer özellikleri:

Multi Rename Tool bu araç ile birden fazla dosyanın ismini istediğiniz parametrelere göre (Tarih, dosya ismi, dosya uzantısı vb) değiştirebilirsiniz

Split File bu araç büyük dosyaları istediğiniz boyutta küçük parçalara ayırmanızı sağlar

Combine Files küçük parçalar halindaki dosyaları (Part şeklinde) tek bir dosyaya çevirmeyi sağlar

 

Total Commander 8.01 sürümünde çeşitli hatalar giderilmiştir.

25-3-2013 15-03-08

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Adam Bukowiñski
  • Boyut: 5.6 MB 
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows XP/Vista/7

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here