Ana sayfa İnternet TeamSpeak Client Toplu Olarak Sesli Konuşma Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle...

TeamSpeak Client Toplu Olarak Sesli Konuşma Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

884
0
Güncelleme:

TeamSpeak Client

Team Speak 3 genellikle online oyunseverlerin birbirleri ile toplu olarak sohbet ettiği en popüler programlardan birisidir. Bu program,oyun içerisinde  oyuncuların daha kombine bir şekilde hareket etmelerine olanak tanımaktadır.

Sunucu yaratabilir veya bulanan sunuculara girebilirsiniz. Kendinize ait sohbet odaları oluşturabilir ve oluşturacağınız sohbet odalarında arkadaşlarınızla rahatça sohbet edebilir, isterseniz kurduğunuz sohbet odasına şifre atayarak istemediğiniz kişilerin sohbet odanıza girmesini engelleyebilirsiniz.

Örneğin Knight Online’da clana sahipsiniz ve clanda yapacağınız işleri yazmak yerine sesli olarak diğer clan üyeleriyle paylaşabilirsiniz. Böylece daha başarılı ve hızlı işler yapabilirsiniz.
Ses Ayarlarımı Nasıl Düzenlerim?
Ses ayarlarınızı Düzenlemek için üst taraftan Settings > Sound Input/ Output Settings‘e tıklayınız.
Output Volume : Size gelen sesin şiddetidir.
Push to talk : Ayarladığınız tuşa basılı tuttuğunuzda konuşmanızı gönderebilirsiniz. Örneğin Insert tuşuna bastığınız anda konuşmanızı gönderebilirsiniz.
Voice Activation : Tuş atamadan bütün konuşmalarınızı karşı tarafa iletilir böylece kesintisiz bir konuşma sağlarsınız.
Voice Activation Level : Ses ayarlarıyla oynamanızı sağlar örneğin nefes sesinizin gitmesini engellemek için bu ayarla oynarsınız.
Bu ayarı yapmak için mikrofonunuzu takınız Active local test mode ‘a tıklayınız. Buton ismi değişecektir deactive local test mode olacaktır.
Şimdi Konuşmaya başlayın butonun yanındaki yeşil Simge yandığı sürece sesiniz karşı tarafa aktarılacaktır. Sesiniz eğerki gitmiyorsa Voice Activation Level den Whisper a doğru çubuğu çekiniz.
Whisper‘a doğru ne kadar çekerseniz seste karşı tarafa okadar iyi gider

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:TeamSpeak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here