Ana sayfa İş-Muhasebe TC kimlik no ile borç sorgulama programı 2014 indir

TC kimlik no ile borç sorgulama programı 2014 indir

1112
0
Güncelleme:

tc-ile-borclu-sorgulama-35355-997.jpg (714×518)

İşte en kolay ve en hızlı TC yazarak borç sorgulama yazılımı!  Gerçekten de bu programın kullanımı neredeyse çocuk oyuncağı diyebileceğimiz kadar kolaydır. Zaten arayüzüne bir bakışta neyin ne olduğunu ve ne işe yaradığını direk olarak anlayabileceğiniz şekilde basit ve anlaşılır bir biçimde dizayn edilmiştir. Bu program sayesinde emekli maaşının ne kadar olduğunu öğrenebilir, SGK hizmet dökümüne bakabilir, aynı ailede yaşayan kişileri bulabilir veya toplu tebligat akıbetini sorgulayıp öğrenebilirsiniz. İşte programın özellikleri hakkında detaylı bilgi…

Yüzlerce ve binlerce dosya sahiplerinin icra takibi açmadan tahsil kabiliyeti olup olmadığının tespit edilmesi hukuk bürolarının en büyük sorunudur. Bu sorunlar düşünülerek tasarlanmış olan Tc ile Borçlu Sorgulama programı ile sorgulatmak istediğiniz borçluları, mevcut icra programı yardımıyla TC’lerini Excel’e aktararak daha sonra TC ile Borçlu Araştırma Programına aktarabilirsiniz. Bu adımdan sonra program istediğiniz sorgulamayı yapar.

Program 1000 adet T.C‘yi 10 dakika’dan az bir sürede sorgular. Sorgulama sonuçlarını dilerseniz Excel olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Program ile Toplu Olarak Yapılabilen Sorgulamalar:

 SGK Hizmet Dökümü Sorgulama

 Emekli Maaş Miktarı Sorgulama

 Konut Edindirme Yardımı Alacağı Sorgulama

 Aynı Hanede Yaşayanları Sorgulama

 Toplu Tebligat Akıbeti Sorgulama

2014-05-26_03-49-57

Programımızın arayüzü tamamen Türkçe dil desteğine sahiptir. Dosya boyutu 6.11 MB olan TC kimlik no girerek borçlu sorgulama programımızın lisansı ise demodur. Programın deneme sürümünü  aşağıdan bedava indirebilirsiniz.

Kurulum İşlemi

Programı talep etmeniz halinde;

Uzaktan bağlantı yolu ile sisteminize bağlanıp kurulum işlemi tarafımızdan yapılmaktadır, ya da dosyaları size gönderip kurulum işlemini tarafınızdan yapılarak kullanmaya başlayabilirsiniz…

Demo şifresi için: 0537 794 86 00 numarasını arayabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here