Ana sayfa Masaüstü Stickies Bilgisayar İçin Türkçe Not Alma Kaydetme Tutma Programı Bedava İndir Ücretsiz...

Stickies Bilgisayar İçin Türkçe Not Alma Kaydetme Tutma Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

967
0
Güncelleme:

Stickies Yönetim

Stickies monitörünüz üzerine Post-It stilinde notlar bırakabileceğinizücretsiz bir program. Bu bilgisayar aracı ile unutmamanız gereken şeyleri, yarına bıraktığınız işleri, aramanız gereken kişileri bilgisayarınızın ekranına anında not olarak yapıştırabilirsiniz.

Küçük ve basit bir program olan Stickies sistem dosyalarınızla hiç uğraşmıyor ve registry bölümüne hiçbir veri kaydı yapmıyor. Böylelikle sisteminizden bağımsız, hiçbir yavaşlamaya sebep olmadan arka planda her an not alabilmeniz için çalışıyor.

Stickies tüm bilgileri tek bir text tabanlı .ini dosyasında saklıyor. Animasyon ve resim desteği bulunmayan program küçük yapısına rağmen bir çok düzenleme seçeneği ve gelişmiş özellik bulunduruyor. Yapıştırdığınız notlar siz onları silene kadar kaybolmuyor. Ayrıca notlarınıza başlıklar atayabiliyor, notların arka plan rengini ve şeffaflığını ayarlayabiliyorsunuz.

Tema desteği de sunan Stickies not alma programını değişik görsellikte kullanmak istiyorsanız buraya tıklayarak programı dilediğiniz görselliğe kavuşturabileceğiniz dosyaları indirebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizceTürkçe
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP/WinME/Win2000/Win98

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here